"Love Island". Na Arka spadła krytyka widzów. Kpią w komentarzach, że już planuje dzieci z Olą. "Strasznie toksyczny"

W "Love Island" powstały nowe pary. Arek, który jest z nową uczestniczką Olą, mimo krótkiej znajomości bardzo się zaangażował. Widzowie nie przyjęli tego z entuzjazmem. Zarzucają mu, że jest toksyczny.

Ostatnio w "Love Island" pojawiły się dwie nowe uczestniczki - Alex i Aleksandra i szybko namieszały w dotychczasowym układzie par. Aleksandra postanowiła rozbić parę Arka i Andzi. Okazało się, że uczestnik, który do tej pory zapewniał o swoim zaangażowaniu wobec partnerki, był zachwycony tym, że został wybrany. Natychmiast zauroczył się nową wyspiarką. I po krótkim czasie dał jej znać o swojej zaborczości. Widzowie skrytykowali jego postawę w sieci.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Julia"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia spędziła z kimś "idealny wieczór"

Zobacz wideo Kłótnia Angeliki i Adriana z "Love Island"

"Love Island". Na Arka spadła fala krytyki. Planuje życie z Aleksandrą?

Arek szybko poczuł zazdrość o swoją nową partnerkę. Po spędzeniu z nią doby wziął na rozmowę Adriana, któremu też spodobała się nowa Ola. Próbował wyperswadować koledze zabieganie o nią. Powiedział mu wprost, że nie pasuje mu to, że próbuje nawiązać bliższy kontakt z Aleksandrą. Na nic zdały się tłumaczenia Adriana, że to program, w którym wszyscy chcą się poznać.

Ona była pewna mnie od początku, jak tu przyszła do programu. Temat zamknięty - powiedział Arek w rozmowie z Adrianem.

Następnie porozmawiał ze swoją nową partnerką. Padły słowa o wierności i wspólnym życiu.

Jeśli mamy jechać przez życie, to w cabrio dwuosobowym. W bagażnik nikt mi się nie będzie na siłę wpychał - oznajmił Arek.

Jego postawa nie spodobała się widzom. Skomentowali zachowania Arka wobec Oli w mediach społecznościowych.

Wkurza mnie ten Arek i to gadanie o jeździe przez życie. Chłopie, ty znasz ją dwa dni i już jesteś zazdrosny, że może cię zostawić dla twojego ziomka.
Znają się dobę, a ten już się zachowuje, jakby byli w małżeństwie od dziesięciu lat! - komentują fani.

Widzowie skrytykowali Arka z 'Love Island' za postawę wobec OliWidzowie skrytykowali Arka z 'Love Island' za postawę wobec Oli fot. Facebook

 

Joanna Kudzbalska, Krzysztof IbiszIbisz i Kudzbalska kupili nowe mieszkanie. Cena za metr kwadratowy robi wrażenie

Fani programu kpią, że Arek snuje już plany na przyszłość z dziewczyną, którą zna od dwóch dni. Nie okazali litości.

Arek po 24 godzinach ułożył już z Olą całe życie i zamówił liczbę stolików na ślub.
Czy Arek ustalił już imiona dla dzieci jego i Aleksandry?
Strasznie toksyczny, nie dziwię się, że Andzia czuła się osaczona - komentują na profilu programu.

Inni wskazują, że Arek pomylił programy, bo "'Ślub od pierwszego wejrzenia' jest na TVN7". I zwracają uwagę, że mężczyzna jest zbyt zaborczy - "chce mieć Aleksandrę na własność". Jak rozwinie się relacja tej dwójki? Na razie dziewczyna ma wątpliwości co do swojego wyboru, o czym dała znać w rozmowie z Adrianem. Ten z kolei nie daje za wygraną i próbuje zdobyć jej względy. Między nim a Arkiem zaognia się konflikt. Wszystkiego dowiemy się w najbliższych odcinkach.

Widzowie skrytykowali Arka z 'Love Island' za postawę wobec OliWidzowie skrytykowali Arka z 'Love Island' za postawę wobec Oli fot. Facebook

'Love Island'. Fani skrytykowali Arka za jego postawę wobec Oli'Love Island'. Fani skrytykowali Arka za jego postawę wobec Oli fot. instagram.com

Więcej o: