"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia spędziła z kimś "idealny wieczór". To mąż? Uczestniczka odpowiada

Julia na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem, które mocno rozbudziło ciekawość fanów. To właśnie ona i jej mąż znaleźli się w gronie par, które przetrwały po zakończeniu eksperymentu?

Dociekliwi fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znają już pary szóstej edycji programu. Po obejrzeniu czwartego odcinka, który premierowo trafił na Player 21 września, potwierdziły się przypuszczenia wielu osób, że Julia została żoną Tomka. Przez kilka kolejnych tygodni będziemy mogli podglądać, jak układa im się w związku, czy eksperci trafili w dziesiątkę przy doborze tej pary, czy też małżeństwo skończy się rozwodem. Julia postanowiła już wcześniej uchylić rąbka tajemnicy i zdradziła na swoim Instagramie, że w jej życiu jest obecnie ktoś ważny.

Zobacz wideo Karolina Małysz opowiada o ślubie

Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"ŚOPW". Iza wraca do rozstania z Kamilem. Wymowne słowa: Walczcie o siebie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia spędziła wieczór z mężczyzną

W połowie września, czyli już po rozpoczęciu emisji szóstej edycji programu, na Instagram Julii trafiło zdjęcie, które ona sama opisała jako "idealny wieczór". Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała stół zastawiony przekąskami, na którym stoją dwie szklanki. Jednak uwagę przykuwa zdecydowanie bardziej drugi plan - na kanapie widać czyjeś nogi, wyglądające na męskie. Obserwatorzy Julki natychmiast zaczęli dociekać, czy oznacza to, że małżeństwo przetrwało:

Czy w tle leży Tomek? - pyta jedna z fanek.

Inna internautka uważa jednak, że to raczej nie Tomek, ale tata Julii. Uczestniczka "ŚOPW" opowiedziała komentującym, jednak w bardzo enigmatyczny sposób. Użyła emotikonek oznaczających, że póki co nic więcej nie może zdradzić w tym temacie.

Screen z Instagrama Julli GołębiowskiejScreen z Instagrama Julli Gołębiowskiej instagram.com/@golebiowska.julka

'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Aneta"ŚOPW". Część fanów zawiedziona trzecim odcinkiem

Julia dołączy do "paczki" uczestników programu?

Wygląda też na to, że powiększa się już paczka uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdjęcie Julii polubił Karol z piątej edycji, natomiast Marcin z edycji drugiej udostępnił InstaStories w trakcie trwania programu, w którym mówi "Julka, będzie dobrze, nie martw się". Instagram Julki obserwują także Iza, Ania, czy Kasia z szóstej edycji programu.

Więcej o: