Murcix z Ekipy Friza rozwaliła samochód. Wszystko za sprawą bardzo prostej czynności. Ekipa nie pozostawia suchej nitki

Murcix z Ekipy Friza zarysowała samochód. Fani zauważyli to, gdy pochwaliła się nagraniem z placu manewrowego.

Murcix z EkipyFriza postanowiła się wybrać na plac manewrowy, aby sprawdzić swoje umiejętności podczas jazdy na łuku. Fani dostrzegli, że auto, którym jechała, jest lekko uszkodzone. Wyjaśniła, co się stało.

Zobacz wideo Ekipa bawiła się na urodzinach Wersow za konsolą

Murcix rozwaliła samochód

Podczas jazdy po łuku Murcix włożyła okulary, które pokazują rzeczywistość do góry nogami. Fani zwrócili jednak uwagę na coś innego. Jedna z części pojazdu swobodnie zwisała. Okazuje się, że samochód miał zepsuty błotnik. Zaczęli się zastanawiać, co się wydarzyło. Auto, którym porusza się Marta Błoch, jest wypożyczone. Kilkakrotnie wspominała, że na razie czeka z zakupem własnego. 

 

Murcix zawalczy na Fame MMA?Murcix z Ekipy Friza zmierzy się na Fame MMA? Fani mają mieszane odczucia

Marta Błoch zdradziła, jak doszło do incydentu. Był to prosty manewr 

Okazuje się, że Murcix uszkodziła zderzak podczas parkowania. Do zdarzenia doszło nieopodal domu Ekipy. Influencerka chciała zrobić zakupy. Podczas wykonywania manewru doszło do uszkodzenia. Nie zauważyła, że za żywopłotem znajduje się murek. Marta Błoch niefortunnie podjechała do krawężnika i uderzyła. Friz zapowiedział, że auto zostanie niebawem naprawione. Wszystkim zajmie się ekipowy miłośnik motoryzacji - Poczciwy Krzychu. 

Ekipa Friza nie pozostawiła na Murcix suchej nitki

Ekipa FrizaWersow studiowała prawo, a Friz i Tromba łapali pokemony. Co robili kiedyś?

Marta Błoch pochwaliła się swoich wyczynem także innym Ekipowiczom. Nie obyło się bez komentarzy dotyczących umiejętności jazdy samochodem. Komentowali, że influencerka nie umie parkować, choć tego uczył ją stosunkowo niedawno Patecki. Oczywiście komentarze były żartobliwe, a Murcix na co dzień jeździ bezpiecznie. 

Więcej o: