Lexy Chaplin i Marcin Dubiel stwierdzili, że muszą o czymś powiedzieć. Fani liczyli na powrót pary. Jednak nie tym razem

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel przygotowali niespodziankę dla fanów. Internauci liczyli na powrót pary. Jak się okazuje, youtuberzy mieli do przekazania zupełnie inną informację.

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel postanowili podzielić się z fanami pewną informacją. Wiele osób liczyło na wielki powrót ulubionej pary. Niestety tym razem się pomylili. Chodziło o tajny projekt, a nawet... wyzwanie, które postawili przed sobą youtuberzy. 

Zobacz wideo Zrozpaczone fanki żegnają się z Marcinem Dubielem po obozie

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel przygotowali niespodziankę dla fanów

Influencerzy postanowili postawić sobie wyzwanie. Marcin Dubiel i Lexy Chaplin będą musieli dodawać codziennie filmy, czyli tzw. daily. Osoba, która pierwsza przerwie nagrywanie, będzie musiała wykonać pewne zadanie.

 

O karze zadecydują fani

Marcin Dubiel, Lexy Chaplin Kacper BłońskiMarcin Dubiel ostro o Błońskim i jego słowach o Lexy. Co z rewanżem w Fame MMA?

Na Instagramach influencerów pojawiły się posty informujące o daily. Okazuje się, że wyzwanie, które będzie musiał wykonać przegrany, wybiorą obserwatorzy. Wygrywa komentarz, który zbierze najwięcej polubień. Padły już propozycje takie jak dołączenie do Teamu X, opłacenie wypoczynku na Malediwach czy wytatuowanie sobie imienia drugiej osoby. Na ten moment pod zdjęciem Lexy wygrywa komentarz Dubiela. Zebrał ponad 100 tysięcy polubień. 

 
Przegrany w dowolnym miejscu na swojej ręce musi zrobić tatuaż z imieniem wygranej osoby (wielkość tatuażu minimum 5 cm) - Marcin Dubiel zaproponował karę dla przegranego.

Fani trochę się zawiedli 

W komentarzach roi się od słów mówiących o tym, że fani liczyli na inną informację. Przyznają, że youtuberzy postawili na bardzo klikalne tytuły. Myśleli, że influencerzy postanowili do siebie wrócić. 

Sądzę, że większość ludzi myślała, że chodzi o coś innego, dobry tytuł Marcin.
Okej, pierwszy raz weszłam tak szybko w powiadomienie.

Sylwester WardęgaWardęga uderza w influencerów oferujących scam. Zapowiada nowy projekt

A już myślałam, że wracają do siebie.
O kurcze jak fajnie was widzieć razem - czytamy w komentarzach pod filmem Marcina Dubiela.

Mimo wszystko fani zgodnie stwierdzili, że tęsknili za duetem. Przyznali, że brakowało im ich żartów i przyjemnie ogląda im się wspólne odcinki. 

Więcej o: