Marta Linkiewicz decyduje się na zmianę wyglądu. Planuje poprawić swoje usta: Będę wyglądać, jak ja chcę

Marta Linkiewicz podzieliła się ze swoimi obserwatorami ważną decyzją, którą podjęła w ostatnim czasie. Influencerka postanowiła zmienić nieco swoje usta.

Początki kariery Marty Linkiewicz były bardzo kontrowersyjne. Internauci kojarzyli ją głównie za sprawą  nagrania opublikowanego na Snapchacie w 2015 roku, w którym celebrytka opowiadała, że uprawiała seks z raperami z grupy Rae Sremmurd. Przez lata jej wizerunek uległ całkowitej zmianie, obecnie Marta stara się przedstawić siebie z zupełnie innej strony. Ostatnio Linkiewicz podjęła kolejną ważną decyzję, o której poinformowała na swoim Instagramie.

Marta LinkiewiczMarta Linkiewicz obcięła się na "jeża". Fani nie wierzą własnym oczom

Naturalna odsłona Marty Linkiewicz: Będę wyglądać, jak chcę wyglądać, a jak się nie podoba, to nara

Linkiewicz jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi wydarzeniami ze swojego życia. Ostatnia wiadomość, która pojawiła się na jej Instagramie mogła jednak zaskoczyć. Marta zdecydowała się wprowadzić zmiany do swojego wyglądu i rozpuścić kwas hialuronowy znajdujący się w jej ustach. Linkiewicz swoją decyzją tłumaczyła tym, że ma już dość takiego wyglądu.

Wydaje mi się, że dorosłam do tej decyzji. Czas pozbyć się kwasu z ust. Dostałam wczoraj porażenia od przeglądania przepompowanych pontonów na InstaStory i stwierdziłam, że nie chcę taka być - powiedziała Linkiewicz na Instagramie.

Zmiana wizerunku Marty zachodziła stopniowo. Na opublikowanym InstaStory Linkiewicz zaznaczyła, że obecnie najważniejsze jest dla niej osobowość, a nie wygląd zewnętrzny.

Często mam takie rozkminki, myślę sobie, kurczę, czy ktoś lubi mnie za to, jak wyglądam, czy za to, jaka jestem w środku i jakim jestem człowiekiem. Będę wyglądać, jak chcę wyglądać, a jak się nie podoba, to nara - wyznała Marta Linkiewicz.
Zobacz wideo Marta Linkiewicz rozpuszcza kwas w ustach

Od patoinfluencerki do milionerki

Marta Linkiewicz przeszła długą drogę, aby móc o sobie powiedzieć, że jest milionerką. Na Instagramie śledzi ją ponad milion osób, a jej InstaStory ogląda ponad 400 tysięcy widzów. W jednym z wywiadów wyznała, na jaką stawkę może liczyć za jedną współpracę.

To na pewno nie są tysiące, bardziej powiedziałabym dziesiątki tysięcy - przyznała Marta.

Jesteście ciekawi, co jeszcze zaprezentuje Marta Linkiewicz w najbliższym czasie? Z pewnością już niedługo zobaczymy ją w bardziej naturalnym wydaniu.

Więcej o: