Monika Miller najpierw zrezygnowała z dredów, teraz z blondu. Zaszalała z kolorem! "Na premierę trzeba mieć nowe włosy"

Monika Miller jest miłośniczką wizerunkowych metamorfoz. Teraz miała idealną okazję ku temu, by znów zmienić swój image. Przygotowuje się do premiery nowego singla.

Monika Miller od jakiegoś czasu stawia pierwsze kroki w branży muzycznej. Już niebawem, bo w piątek 17 września odbędzie się premiera jej najnowszego singla "Egoistki". Wnuczka polityka skorzystała więc z okazji, by nowy etap w karierze zaznaczyć również zmianą wizerunku. Zaprezentowała się fanom w różowych refleksach.

Zobacz wideo Dlaczego Monika Miller miała problemy w szkole?

Monika Miller w różowych włosach. Zmiana na plus?

Dla osób bacznie obserwujących działalność Miller w social mediach ponowna zmiana fryzury jest z pewnością niemałym zaskoczeniem. Nie tak dawno, bo w lutym tego roku celebrytka zdecydowała się na długie dredy, których pozbyła się zaledwie po kilku miesiącach - pod koniec sierpnia. Powróciła wtedy do krótkich blond włosów

Lubię, gdy w życiu dużo się dzieje, lubię też zmiany. Kochałam dredy, ale teraz trochę powrotu do klasyki - pisała wtedy na Instagramie.

Teraz znów przeszła metamorfozę, nad którą czuwał profesjonalny stylista fryzur. Monika zrelacjonowała w mediach społecznościowych wizytę w salonie i pochwaliła się jej efektami. Na opublikowanych przez nią zdjęciach widać, że zaszalała z różem. Przy okazji sprytnie nawiązała do premiery nowego singla, promując go w sieci. 

Bo na premierę nowego klipu trzeba mieć nowe włosy. Dziękuję. A wam przypominam, że premiera "Egoistki" już w najbliższy piątek! - poinformowała.
 

W komentarzach posypały się same pozytywne opinie znajomych celebrytki oraz internautów:

OMG. Ale pięknie wyglądasz. Ten róż totalnie odjechany!
Brak słów, by opisać, jak dobrze wyglądasz w tej fryzurce.

Miller dodatkowo zaznaczyła, że koloryzacja, której się poddała, jest całkowicie bezpieczna dla włosów. 

A nawet nie farba, tylko maska z różowym tintem. Nie niszczy włosów - pochwaliła się wyborem.

Udana metamorfoza?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.