"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil się rozstali, ale... weekend spędzili razem. Zdradziła ich jedna rzecz

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli jedyną parą z piątego sezonu, która zdecydowała się kontynuować swój związek po zakończeniu show. W sobotę poinformowali o rozstaniu, ale mimo to weekend spędzili razem.

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ciągu ostatnich miesięcy wielokrotnie zapewniali we wpisach o łączących ich uczuciu. Nie ukrywali jednocześnie, że obydwoje wkładają dużo pracy w to, by im się udało, choć nie zawsze jest łatwo. Mimo podjętych prób, rozstali się, jednak weekend spędzili razem. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

Karol i LauraKarol ze "Ślubu" zamieszkał z Laurą. Pochwalił się zdjęciem salonu

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" osobno, ale razem?

W sobotę Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" napisała na Instagramie, że podjęła z Kamilem decyzję o rozstaniu. Na koncie uczestniczki pojawiło się smutne zdjęcie, na którym patrzy w dal. Na drugim planie było widać malowniczą okolicę - to wieś Istebna, położona w województwie śląskim. InstaStories Izy sugerowały, że na wczasy wybrała się w gronie najbliższych, jednak naszą uwagę zwróciła oznaczona na fotografiach lokalizacja, a konkretnie miejsca, w których zatrzymała się fryzjerka. Naprzemiennie wskazywała, że znajduje się w hotelu Złoty Groń Resort&Spa i domkach Na Złotym Groniu.

InstaStories Izy ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'InstaStories Izy ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram

Drugie z tych miejsc również na swoim zdjęciu oznaczył były partner Izy, Kamil. 

InstaStories Kamila ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'InstaStories Kamila ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram

Karol Maciesz, Adrian i Anita SzydłowscyAnita wspomina udział w "Ślubie...". Nagle głos zabrał Karol. "Niewiarygodne!"

Para poinformowała o rozstaniu w weekend, więc może to oznaczać, że decyzję podjęli już na wyjeździe. Jest jednak szansa na to, że mają dobry kontakt i chcą pozostać w przyjacielskich relacjach. No chyba, że po prostu mieli zarezerwowane miejsce na wypoczynek i chcąc nie chcąc, musieli spędzić ten czas razem. Która opcja wydaje wam się najbardziej prawdopodobna? 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil znowu byli na weselu. Na parkiecie wymieniali czułości. Ale spojrzenia!

Więcej o: