Gwiazdy bez makijażu? Naturalność stała się trendem i zyskuje na popularności. Jak wyglądają polskie celebrytki?

Trend #nomakeup cieszy się coraz większą popularnością. Gwiazdy od dłuższego czasu lubią pokazywać się w tej wersji. Jesteście ciekawi jak wyglądają najpopularniejsze Polki?

Coraz większą popularnością cieszy się trend #nomakeup. Kobiety stawiają na naturalność, a gwiazdy bez makijażu? To już też codzienność. Najpopularniejsze Polki chętnie publikują zdjęcia i wychodzą na ulicę "sauté", chwaląc się swoją urodą. Zapowiada się, że nie jest to chwilowa moda, zwłaszcza, że zjawisko obserwujemy już od kilku lat. Jesteście ciekawi, jak polskie celebrytki wyglądają bez makijażu

Gwiazdy pozują bez makijażu. Agnieszka Kaczorowska i Joanna Krupa wyglądają pięknie w naturalnym wydaniu

W ubiegłym roku Agnieszka Kaczorowska została nominowana do instagramowego wyzwania. Chodziło o pokazanie się bez makijażu i filtrów. Przyznała, że nie zawsze jest to proste, ponieważ zazwyczaj chcemy, aby w mediach społecznościowych wszystko wyglądało lepiej. Jednak jak widać, zdecydowała się pokazać swoją "prawdziwą" twarz:

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda bez makijażu i filtrów z Instagrama

Joanna Krupa niemal od roku jest szczęśliwą mamą i chętnie dzieli się magicznymi chwilami ze swoimi obserwatorami. Zdjęcia z córką często dodaje w wersji no make-up. Trzeba przyznać, że polska top modelka wygląda przepięknie. 

 

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda bez makijażu i filtrów z Instagrama

Wakacje? Koniecznie bez makijażu - spójrzcie na Julię Wieniawę lub Margaret

Julia Wieniawa uwielbia dzielić się wszystkim na InstaStories. Poranna joga, treningi i wakacje... Tę gwiazdę bardzo często możemy podziwiać w naturalnej odsłonie. Wieniawa podczas wypoczynku korzysta z każdego promienia słońca i pozwala swojej skórze odpocząć. Na jej Instagramie znajdziecie pełno podobnych fotek z wyjazdów. 

 

Jedni w wakacje pokazują się bez makijażu, a inni stawiają na ten tryb dopiero po letnich festiwalach. Margaret opublikowała na swoim Instagramie post, w którym poinformowała, że przyszła pora na jesienne zmiany. Wielu osobom spodobała się ta inicjatywa. 

Dzięki, Dziewczyno. Pokazałam Twoje zdjęcie mojej córce. Oby częściej piękne kobiety pokazywały, jak wyglądają na co dzień, pomogłoby to Dziewczynom w samoakceptacji i niegonieniu za nierealnym ideałem - fanka Margaret aprobuje post.

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska dba o balans. W pracy mocniejsze makijaże, a w wolnych chwilach wersję saute

 

Sport z uśmiechem na twarzy 

Najpiękniejszym makijażem jest uśmiech i doskonale wie o tym Karolina Ferenstein-Kraśko. Wśród zdjęć z ważnych uroczystości nie brakuje sportowego looku. Spędza długie dni w stajni i stawia na naturalność. Podczas treningów i przejażdżek do lasu ważna jest dla niej wygoda. 

 
Więcej o: