"40 kontra 20". Robert, ku zaskoczeniu wszystkich, w finale wybrał Kingę. Odpowiedział, czy są razem po programie

W finale "40 kontra 20" Robert Kochanek wybrał Kingę, a Bartosz Andrzejak bez zaskoczeń - Patrycję. Czy te pary są razem po programie?

Po poniedziałkowym finale "40 kontra 20", który był kręcony już jakiś czas temu, widzowie byli ciekawi, czy parom udało się stworzyć związki po programie. Okazuje się, że faktycznie uczestników połączyło uczucie, które nie było kreowane jedynie na potrzeby show. 

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek w szczerzej rozmowie z Kingą

Pary z "40 kontra 20" są razem po programie?

W poniedziałkowym odcinku "40 kontra 20" okazało się, że Kinga, którą Robert Kochanek wcześniej odrzucił, dostała kolejną szansę. Na własne życzenie program opuściła Agata - uznała, że nie znajdzie w nim miłości. O dziwo, mimo wcześniejszej decyzji tancerza o tym, by Kinga została wyeliminowana, w finale zdecydował, że to właśnie z nią chce spróbować zbudować głębszą więź.

Jako że program był nagrywany już jakiś czas temu, widzowie byli ciekawi, czy od momentu zakończenia show do dziś, parom udało się przetrwać. Okazuje się, że tak - podczas rozmów na żywo po finale cała czwórka połączyła się z dziennikarką z Player TVN. Kinga i Robert odpowiadali na pytania wtuleni w siebie. Kochanek zdradził, dlaczego ostatecznie wybrał właśnie ją.

Rozmawiałem z Agatą na temat Kingi i stwierdziliśmy, że ta dziewczyna naprawdę ma tak duże serce i jeśli się to serce zdobędzie, to do końca. I tak się stało - opowiadał Robert.
 

Wybór Bartka nie był zaskoczeniem, bo już od kilkunastu odcinków skupiał swoją uwagę tylko na Patrycji. Podczas pofinałowej rozmowy byli oddzielnie tylko dlatego, że on mieszka w Berlinie, a ona w Wielkiej Brytanii. Żyją w związku na odległość. 

 

Życzymy tym parom wytrwałości. 

Zobacz też: "40 kontra 20". Robert Kochanek zagalopował się w "DDTVN"... i zdradził, jaką decyzję podjął w finale? Duże zaskoczenie

Więcej o: