Ewa Skibińska pozuje w basenie. Pochwaliła się wysportowaną sylwetką. Posypały się komplementy

Ewa Skibińska dodała na Instagramie zdjęcie w bikini. Aktorka od jakiegoś czasu ćwiczy z trenerem personalnym i jak widać, jest zachwycona z efektów, które osiągnęła pod jego okiem.

Choć wysokie temperatury nieco zelżały, to lato i tak nadal jest bardzo przyjemne. Także gwiazdy korzystają z ostatnich tygodni uznawanych za wakacyjne. Ostatnio zdjęciem z wypadu na basen pochwaliła się Ewa Skibińska, która wykorzystała chwilę na relaks. Udało jej się odprężyć przed treningiem z trenerem personalnym, z którym współpracuje od jakiegoś czasu.

Zobacz wideo Tak Julia Wieniawa dba o formę i ducha

Ewa Skibińska wypoczywa w basenie

Ewa Skibińska w tym roku skończyła 58 lat i mocno dba o to, by być w świetnej formie. Nie tylko dba o ciało, lecz także chętnie poddaje się różnym zabiegom upiększającym.

Zdjęcie w basenie, na którym pozuje w bikini, podpisała:

Przed burzą @trenermichal. Ma basen @wroclaw_official - zwróciła się do fanów.
 

Internauci są pod wrażeniem tego, jak się prezentuje:

Ślicznie wyglądasz, pozdrawiam.
Bogini.
Figura - poezja - komplementują.

Aktorka stara się zdrowo odżywiać i przestrzegać diety. Nie unika także aktywności fizycznej, a na Instagramie czasami pokazuje zdjęcia z treningów. Chodzi na siłownię, gdzie wykonuje ćwiczenia z obciążeniami oraz korzysta z dostępnych maszyn. Nie ukrywa, że kosztuje ją to wiele potu i łez, ale jest zadowolona z efektów, którymi także chętnie się chwali. Na salę treningową zakłada krótkie topy i eksponuje umięśniony brzuch. Widać też, że świetnie czuje się w strojach kąpielowych.

Pod takimi zdjęciami także sypią się słowa uznania, a internauci są pod wrażeniem formy aktorki. "Gdzie masz brzuch? Same mięśnie!", "Rewelacyjna sylwetka" - to tylko przykładowe komentarze, które zostawiają na profilu Ewy Skibińskiej.

Więcej o: