Była dziewczyna Friza wraca na Youtube'a. Zapowiada się wielki triumf czy spektakularna porażka?

Nie słabną kontrowersje wokół Ekipy i jej założyciela Karola "Friza" Wiśniewskiego. Niedawno znani youtuberzy odpowiedzieli na stawiane im zarzuty, m.in. o kradzież logo przez Weronikę "Wersow" Sowę, w specjalnie nagranym filmie. Teraz przyszedł czas na kolejny gorący temat. Na początku sierpnia była dziewczyna Friza Kinga wraz ze swoim chłopakiem Hubertem opublikowali film zatytułowany "Wielki Powrót".

W całym wydarzeniu nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że pierwszy wspólny film Kingi i jej partnera - Huberta, był w większości poświęcony omawianiu relacji Kindzxa z Frizem. Ich związek zakończył się w 2018 roku, a wydarzenie to było jednym z najgłośniejszych rozstań na polskim Youtube. Obecnie Karol Wiśniewski związany jest z Weroniką Sową

Wersow i FrizWersow planuje dzieci z Frizem? Youtuberka odpowiedziała i nie ma wątpliwości

Zobacz wideo Najwięksi przystojniacy według influencerek [Lista Plotka]

Kim jest Kinga? 

Widzowie poznali Kingę w momencie, gdy zaczęła spotykać się z Frizem. Para nagrywała razem filmy, które regularnie ukazywały się na kanale Karola. Po rozstaniu w 2018 roku dziewczyna nie pokazywała się często na Youtube oraz nie wracała do byłego związku. Nadszedł jednak czas na zmiany i na początku sierpnia postanowiła przypomnieć o sobie publikując film na nowym kanale, który założyła ze swoim obecnym partnerem. 

Widzowie nie kryli ogromnego rozczarowania materiałem opublikowanym przez Kingę i Huberta. Pod filmem pojawiły się nieprzychylne komentarze, które jasno dały do zrozumienia, że taka forma powrotu jest w bardzo złym stylu.

Zastanawiam się, czy ten film prezentuje wasz początek, czy koniec.
Kurde, już prawie wszyscy zapomnieli o twoim związku z Frizem, zamiast nagrać coś fajnego i zapomnieć o tym, co było, to wy znowu odgrzewacie tego samego kotleta... super start.

Trudno nie zgodzić się z komentarzami widzów. Próba uzyskania sławy na bazie poprzedniego związku okazała się pomysłem mocno nietrafionym.

Kilka słów wyjaśnienia od Kindzixy i Driexa. "Wyszło źle"

Kinga i Hubert postanowili jednak bardzo szybko wyciągnąć wnioski ze swojej pierwszej poważnej wizerunkowej porażki i 3 sierpnia nagrali filmik z wyjaśnieniami. W opublikowanym materiale para odnosi się do stawianych im zarzutów i odpowiada na komentarze internautów.

Jak tłumaczy "Kindzixa", czyli Kinga i Hubert - "Driex", nagrywając pierwszy materiał, chcieli, aby film był śmieszny, niestety uzyskany efekt był zupełnie odwrotny.

Wyszło to bardzo nienaturalnie, chcieliśmy zrobić to za dobrze, a wyszło źle - wyjaśnia Kinga.
 

Czy aspirującym influencerom uda się zyskać popularność?

Drugi film pary spotkał się z dużo cieplejszym odbiorem ze strony widzów. Fani docenili szczerość i szybkość odpowiedzi na stawiane zarzuty. Pod filmem możemy zobaczyć pozytywne komentarze od publiczności.

Podoba mi się wasza szybka odpowiedź. Naprawdę nie można się do niczego przyczepić, trzymam kciuki.

Czy jesteście ciekawi, co pokażą Kinga i Huberta w kolejnych filmach?

Więcej o: