Sylwia Peretti wzięła ślub. Wśród gości Kinga Zawodnik. "Tyle pięknych wspomnień". Jej suknia oczarowała fanów

Emocje po ślubie Sylwii Peretti najwidoczniej jeszcze nie opadły. Jedna z osób zaproszonych na ślub i wesele pokazała zdjęcie z panną młodą. To gwiazda stacji TVN, którą pokochali widzowie.

Kilka dni temu Sylwia Peretti z "Królowych życia" stanęła na ślubnym kobiercu i wyszła za wieloletniego partnera Łukasza Porzuczka. Przyjęcie odbyło się w pałacu w Brzesku w Małopolsce i zdecydowanie była to jedna z bardziej hucznych imprez. Niektórzy goście do dziś żyją tym weselem i jeszcze chwalą się wspólnymi zdjęciami z panną młodą.

Sylwia Peretti z partneremSylwia Peretti dostała od fanów pytania o ciążę. Zbulwersowana odpowiedziała

Zobacz wideo Sylwia Peretti została okradziona

Sylwia Peretti wzięła ślub. Wśród gości Kinga Zawodnik

Para młoda powiedziała sobie "tak" w pięknym ogrodzie w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół, a następnie bawiła się w luksusowym pałacu. Panna młoda przebierała się aż trzy razy, a kolejnego dnia, kiedy odbyły się poprawiny, zaprezentowała jeszcze jedną kreację.

Ślub pary zrobił wrażenie nie tylko na obserwatorach Sylwii, którzy pod zdjęciami zasypali ją pozytywnymi komentarzami. Goście także byli zachwyceni. Swoją ekscytacją podzieliła się np. Kinga Zawodnik, która znana jest widzom TVN-u z programu "Dieta czy cud". Kinga zamieściła zdjęcie z panną młodą, a przy okazji zaprezentowała swoją stylizację. Na ślubie koleżanki zjawiła się w różowej sukni do ziemi. Sukienka jest odcinana pod biustem ozdobnymi kamyczkami, od których w dół sukienki rozchodzi się drapowanie. Zawodnik postawiła na białe sandały oraz delikatną biżuterię.

Jedno spontaniczne spotkanie, a tyle pięknych wspomnień. A jeszcze więcej przed nami. Sylwia i Łukasz, wszystkiego najcudowniejszego dla was - napisała.

Kreacja Kingi zachwyciła fanów.

Kinga, masz niesamowitą suknię.
Obłędne kreacje - pisali.
 

Kinga Zawodnik - kim jest?

Kinga Zawodnik to gwiazda TVN Style, którą widzowie dobrze znają z programu "Dieta czy cud", w którym poszukiwała sposobu na utratę wagi. Wraz z ekspertami i pod okiem lekarzy testowała diety, tabletki, gadżety i maszyny odchudzające i obalała mity i demaskowała obietnice producentów.

Widzowie na tyle ją polubili, że stacja zdecydowała się zaangażować Kingę w jeszcze jedną produkcję. W TVN-e można też oglądać "Pierwszy raz Kingi". W każdym z odcinków próbowała czegoś, czego nigdy wcześniej nie robiła, np. brała udział w off-roadzie na górskich ścieżkach, czy pływała na wakeboardzie.

Dagmara Kaźmierska zapowiada wojnę z właścicielkami butików, które uderzyły w jej dobre imięDagmara Kaźmierska idzie na wojnę z butikami

Więcej o: