Sylwia Peretti dostała od fanów pytania o ciążę. Zbulwersowana odpowiedziała. "Czy to takie dziwne?"

Była "Królowa życia" odpowiadała na pytania fanów. Wprost powiedziała, że nie chce powiększać rodziny.

Sylwia Peretti zdobyła popularność dzięki udziałowi w show "Królowe życia". Na wsparcie fanów, których wtedy zdobyła, może liczyć po dziś dzień. To właśnie dla nich prowadzi swoje instagramowe konto, na którym zdradza sekrety z życia prywatnego. Ostatnio zorganizowała popularne Q&A. Padły pytania o ciążę.

Zobacz wideo Sylwia Peretti została okradziona

Sylwia Peretti dostała od fanów pytania o ciążę. Zbulwersowana odpowiedziała. "Czy to takie dziwne?"

Już niebawem (30 lipca) Sylwia Perett stanie na ślubym kobiercu i zostanie żoną swojego ukochanego Łukasza. Para musiała podjąć przedtem ważne decyzje. Oboje są zgodni, że nie chcą mieć więcej dzieci. Jak celebrytka tłumaczy to fanom?

Kompletnie nie rozumiem, dlaczego ludzie myślą, jak ktoś bierze ślub, to muszą być dzieci. Oboje dzieci mamy, a wspólnych nie chcemy mieć. Nie wiem, czy to takie dziwne? Jest to indywidualna sprawa każdej pary. Takie pytania w ogóle nie powinny padać. My po prostu nie chcemy z wygody i z zaangażowania zawodowego. A inni być może nie mogą mieć dzieci. Wtedy takie pytania kompletnie nie są na miejscu, bo nie chcieć, a nie móc, to dwie różne rzeczy - pouczyła.

Co stałoby się, gdyby Sylwia zaszła jedna w ciążę? Stwierdziła, że "kochałaby" kolejne dziecko. 

 

Ostatnio podobne słowa mogli usłyszeć od swoich idolek fani Blanki Lipińskiej oraz Ewy Chodakowskiej. Ta druga w rozmowie z naszym reporterem wyznała, że nie chce mieć dzieci, bo jest to heroizm, któremu by nie podołała. Szanuje jednak i podziwia kobiety, które są matkami i zawsze z wielką chęcią będzie je wspierać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.