Tomasz Karolak w nowej kampanii. Miało być zabawnie? Nie wyszło. "Festiwal krindżu. Jaki kraj, taka reklama"

Tomasz Karolak został nową twarzą kampanii reklamowej jednej z sieci telefonii komórkowej. Wcielił się w niej w trzy osoby, co zapewne miało rozbawić widzów, ale tak się nie stało.

Gwiazdy i celebryci bardzo często biorą udział w różnych kampaniach reklamowych. Tomasz Karolak ma ich sporo na swoim koncie. Teraz został twarzą kolejnej reklamy. Pod hasłem "Dodajemy wolności Ci" zachwala swobodę korzystania z internetu w jednej z sieci telefonii komórkowej. W kampanii wcielił się w trzy role: Karola - głównego bohatera, żony i teściowej. To nie spodobało się odbiorcom.

Zobacz wideo Tomasz Karolak stanowczo o zachowaniu Grażyny Wolszczak: Za bardzo ufałem

Tomasz Karolak w nowej reklamie. Internauci nie są zachwyceni

W kampanii reklamowej została przedstawiona historia "typowej" polskiej rodziny. Spot promuje korzystanie z pakietu internetu w sieci telefonii komórkowej i ma zachęcać do prowadzenia wideorozmów. Tomasz Karolak, który znany jest z grania głównie w komediach, zapewne miał w humorystyczny sposób zareklamować ofertę, ale wyszło inaczej.

Pod reklamą zamieszczoną w serwisie YouTube internauci nie szczędzili negatywnych komentarzy. Wytknęli, że przebieranie się mężczyzn za kobiety w reklamach czy kabaretach ani trochę nie jest zabawne. Niektórzy uważają też, że aktor jest sztuczny i nie sprawdził się w tej reklamie.

A teraz najśmieszniejszy żart polskiego kabaretu: CHŁOP SIĘ PRZEBRAŁ ZA BABĘ.
Aż mi wstyd, że mam u was abonament.
Czerstwe maks, z przyjemnością zaminusowałem.
Nie umywa się do Igora Kwiatkowskiego niestety. Jest sztuczny.
Festiwal krindżu [przyp. red. - ang. cringe - żenada], ale gratuluje! Idealnie do pozyskania nowych klientów w Polsce. Jaki kraj, taka reklama.

Operator zapowiada kolejne odsłony kampanii i nowe odcinki z udziałem Tomasza Karolaka. Poniżej możecie obejrzeć reklamę. Was rozbawiła?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.