Jennifer Aniston zdradziła sekrety młodego wyglądu. W ten sposób czuje się (i wygląda) świetnie!

Jennifer Aniston udowadnia, że można się dobrze czuć w każdym wieku. Aktorka postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i opowiedzieć o tym, jak na co dzień o siebie dba.

Jennifer Aniston dla wielu kobiet jest prawdziwą ikoną, jeśli chodzi o wyczucie stylu. Wiele osób podziwia gwiazdę "Przyjaciół" również z innych powodów, a jednym z nich jest utrzymanie niezmiennie dobre formy od wielu lat. Aniston stanowi sporą inspirację dla wielu pokoleń. Co takiego robi, że czas zdaje się dla niej nie mieć kompletnie znaczenia?

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon

Sekrety zdrowej rutyny Jennifer Aniston

Dbanie o siebie to dla aktorki poważna sprawa. W końcu od naszego dobrego samopoczucia oraz zdrowia zależy praktycznie wszystko inne. Z tych względów Jen opracowała swoje rytuały, które pomagają jej zadbać o ciało i umysł. Aniston wyznała w rozmowie z "E! News", że najważniejsza dla niej jest medytacja. Drugą bardzo ważną częścią dnia jest... kawa.

Kawa i medytacja. Albo Medytacja z odrobiną kawy, kolejność zależy od  dnia - dodaje Aniston.

Jeśli mówimy o diecie, Jennifer od wielu lat suplementuje kolagen. Składnik ten świetnie działa na cerę i włosy. Zwykle wybiera kolagen w proszku, który dodaje do porannych koktajli lub z razem z mlekiem do kawy. 

Justyna Steczkowska ograniczyła w diecie jeden produktJustyna Steczkowska zdradza sekret figury. Ograniczyła w diecie jeden produkt

Każdy dzień staje się zdecydowanie lepszy dla Jen, kiedy może wyjść na długi spacer ze swoimi psami. W ten sposób uspokaja myśli i nabiera mnóstwo pozytywnej energii. Jeśli chodzi o poranne rytuały Aniston trzyma się też innej zdrowej zasady - żadnych maili, telefonów, SMS-ów czy portali społecznościowych. Poranek to czas na regenerację i przygotowanie się na resztę dnia - dodatkowe bodźce są zbędne.

Aniston przyznała się do jedzeniowego, nastoletniego buntu

Mama aktorki była nieco zakręcona na temat zdrowego odżywiania. Mała Jennifer miała zakaz jedzenia wszelkich fast foodów i słodyczy, a w jej diecie królowały zdrowe kiełki oraz płatki owsiane. Mama zachęcała też Aniston do wspólnej praktyki jogi.

Zadowolona Blanka Lipińska na jeden dzień zrezygnowała z dietyCheat day Lipińskiej. "Jadłam frytki w trzech różnych knajpach. Jestem taka szczęśliwa"

Jako nastolatka zbuntowałam się i zaczęłam jeść mnóstwo słodyczy i innych niezdrowych rzeczy. To się oczywiście odbiło na moim zdrowiu - okropna cera, wahania nastrojów oraz zmieniające się ciało sprawiły, że przyznałam po czasie mamie rację. Zrozumiałam, że chciała dla mnie dobrze - wspomina Jennifer.

Po tej przygodzie podejście Jen do tematu jedzenia i aktywności fizycznej zmieniły się. Wiedziała już, że odgrywają znaczną rolę, jeśli chodzi o nasze samopoczucie. 

Więcej o: