Nowa zastawa stołowa Kourtney Kardashian zachwyca. Kupiła ją u Joanny Przetakiewicz! Cudna

Joanna Przetakiewicz może zapisać na swoje konto kolejny sukces. Wszystko za sprawą najstarszej z Kardashianek.

Kourtney Kardashian, tak jak jej siostry, chętnie dzieli się kadrami ze swojej codzienności na instagramowym profilu. Celebrytka znana jest również ze swojego zdrowego stylu życia. Nie dziwi więc, że promuje go również w mediach społecznościowych. Jej ostatnia relacja z wegańskimi przekąskami na InstaStories szczególnie ucieszyła Joannę Przetakiewicz.

Zobacz wideo

Nowa zastawa stołowa Kourtney Kardashian zachwyca. Kupiła ją u Joanny Przetakiewicz! Cudna

Na opublikowanym przez Kardashiankę zdjęciu widać tosty z owocami oraz napój. Ten teoretycznie zwyczajny kadr miał ogromne znaczenie dla Joanny Przetakiewicz. Okazało się bowiem, że celebrytka swój posiłek miała podany na zastawie wnętrzarskiej marki polskiej projektantki. Chodziło o charakterystyczne talerze i filiżankę w paski. Kourtney zdecydowała się również uprzyjemnić moment posiłku, zapalając zapachową świeczkę od La Mania Home.

Mikołaj Roznerski i Adriana KalskaAdriana Kalska i Mikołaj Roznerski biorą ślub?

Szczęśliwa Przetakiewicz postanowiła udostępnić relację amerykańskiej gwiazdy na swoim instagramowym profilu. Opatrzyła go napisem w języku angielsku, w którym zwróciła się do najstarszej z córek Kris Jenner.

Dziękuję, Kourtney – czytamy.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz screen instagram.com/joannaprzetakiewicz

Radość polskiej gwiazdy jest uzasadniona. Kardashianka i jej siostry mogą pochwalić się milionami obserwatorów na Instagramie, a wiele z nich stara się je naśladować. Jest to zatem cenne dla każdej potencjalnej marki, która dzięki nim może zaistnieć w świadomości szerokiego grona odbiorców.

Ania z 'Love Island'"Love Island". Ania pokazała efekty wizyty u fryzjera. Eksperymentuje z kolorem

La Mania Home nie jest jedynym polskim brandem, po który sięgnęły członkinie rodzin Kardashian i Jenner. Swego czasu Kendall pokazała się w brązowym płaszczu autorstwa Sary Boruc-Mannei. Z kolei Kim oraz Kylie były wystylizowane w ubrania od Magdy Butrym.

Więcej o: