45-letnia gwiazda disco polo od nowego roku regularnie ćwiczy. Teraz pochwaliła się sylwetką. "Co za brzuch"

Znana fanom disco polo piosenkarka Etna na początku roku postanowiła zadbać o swoją formę. Teraz na Instagramie zaprezentowała efekty swojej pracy.

Etna to artystyczny pseudonim gwiazdy disco polo, za którym kryje się Joanna Kaczanowska. Ma na swoim koncie cztery albumy studyjne i wiele wydanych singli. Wśród nich są m.in. "Misiak" czy "Rolnik" mający status platynowej płyty. Piosenkarka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio pochwaliła się swoją figurą.

Zobacz wideo

Gwiazda disco-polo Etna prezentuje swoją figurę

Etna lubi utrzymywać kontakt z fanami, publikując na Instagramie posty pokazujące jej codzienność. Piosenkarka składa tam świąteczne życzenia, dzieli się fotografiami z wakacji i pozwala zajrzeć za kulisy swojej działalności zawodowej.

Anna Lewandowska proponuje jaglankę z awokadoLewandowska poleca jaglankę z awokado. Oto kilka ciekawych przepisów trenerki

Na jej profilu nie brakuje również relacji z sesji treningowych gwiazdy disco polo. W filmikach i na zdjęciach widać, jak Etna wykonuje różne pozycje jogi, często o wysokim poziomie zaawansowania. Ostatnie zamieszczone przez wokalistkę fotografie pokazują jej wypracowaną sylwetkę. Uwagę zwraca również uśmiech piosenkarki.

Takiej formy i tak białych zębów nigdy nie miałam. Forma dzięki postanowieniu noworocznemu, że przez 30 dni codziennie będę wchodziła na matę, by ćwiczyć #yoga i tak przyszedł czerwiec, a ja dalej ćwiczę – napisała 45-letnia wokalistka.
 

Nie zabrakło komentarzy od zachwyconych efektami internautów.

Co za brzuch. Ja zaczynam przygodę z walką o lepsze ciało i zdrowie. Mam nadzieję, że się uda. Życzę dalszych sukcesów.
Piękna.
Cudownie wyglądasz – pisali.

Ucieszona piosenkarka odpowiadała każdemu z osobna i dziękowała za miłe słowa. Pod jednym z komentarzy, gdzie zachwycano się jej brzuchem, zaznaczyła, że jest to dla niej ważna część ciała. Nie bez przyczyny.

Brzuch nie byle jaki! Wydał dwoje dzieci na świat – czytamy.

Dopingowała również internautę, życząc mu silnej woli.   

Natalia SiwiecNatalia Siwiec zdradziła przepis na swoją figurę. "Czasem ugryzę kebaba"

Więcej o: