Tadeusz Rydzyk ma swoją ulubienicę. Kim jest tajemnicza kobieta, która złożyła mu życzenia z okazji rocznicy kapłaństwa?

Ojciec Tadeusz Rydzyk obchodził niedawno 50-lecie sprawowania posługi kapłańskiej. Wśród osób, które złożyły duchownemu życzenia, znalazła się pewna tajemnicza kobieta.

Ojciec Tadeusz Rydzyk, szef Radia Maryja, to już kultowa postać sceny politycznej. Ostatnio duchowny obchodził rocznicę swojej służby w Kościele. Jak się okazuje, kontrowersyjny kapłan już od 50 lat pełni posługę. Z tej okazji posypały się życzenia od bliskich mu osób.

Zobacz wideo Kobieta W jakiej Polsce chcielibyście żyć? 7-letni Eryk: "Żeby nikt się nie bił i żeby nie istniała polityka" Odc. 7 [ŁĄCZY NAS POLSKA]

Koniec sieci komórkowej ojca RydzykaKoniec sieci komórkowej ojca Rydzyka

Ojciec Tadeusz Rydzyk. Kto złożył mu życzenia?

Z okazji 50-lecia posługi kapłańskiej życzenia ojcu Tadeuszowi Rydzykowi złożyła jedna z pracownic Radia Maryja.

Radio Maryja to polska rozgłośnia radiowa o charakterze społeczno-katolickim, która działa już blisko 30 lat. Ekipę stanowią w dużej mierze duchowni, ale też świeccy, głównie absolwenci szkoły ojca Rydzyka WSKSiM (Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej). Jedną z gwiazd Radia Maryja jest Monika Bilska. Kobieta swoją urodą zwróciła uwagę mediów. Również jej tweet z życzeniami dla ojca Rydzyka nie uszedł uwadze wielu portali internetowych.

Monika Bilska zajmuje się dziennikarstwem i fotografią i to właśnie ona odpowiada za zdjęcia ojca Tadeusza Rydzyka, wykonywane na potrzeby Radia Maryja. Fotografka też dokumentuje najważniejsze momenty z życia duchownego. Na jej profilu na Twitterze często można znaleźć efekty tej pracy, którymi chętnie dzieli się z obserwatorami.

 

Tadeusz Rydzyk obchodził w ubiegłym tygodniu 50-lecie kapłaństwa. Wśród wielu życzeń nie zabrakło również tych od radiowej dziennikarki.

Manuela Gretkowska / Jarosław Kaczyński i ojciec Tadeusz RydzykManuela Gretkowska z mroczną wizją Polski w "nieżyczeniach". Nie zostawiła suchej nitki na Rydzyku i Kaczyńskim

Monika Bilska dodała w mediach społecznościowych jedną z fotografii z uroczystości na cześć znanego kapłana i jednocześnie swojego szefa.

Więcej o: