"Hotel Paradise". Martyna wyprowadza się z Polski. "Nie chce dłużej mieszkać w kraju, duszę się"

Martyna z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" przyznała, że ma w planach przeprowadzkę za granicę. Wszystko wygląda na to, że wkrótce zacznie realizować swój plan.

Martyna, znana widzom za sprawą "Hotelu Paradise", zapowiedziała na Instagramie wyprowadzkę z Polski. Stwierdziła, że czuje się przytłoczona i przynajmniej na jakiś czas planuje przenieść się w inne miejsce.

Zobacz wideo Za kim z programu Hotel Paradise najbardziej tęskni Martyna?

Martyna z Hotel ParadiseDo "Hotelu Paradise" dołączyła nowa uczestniczka. Jej wykształcenie zaskakuje, a Instagram jest bardzo gorący

Martyna z "Hotelu Paradise" opuszcza Polskę

Martyna z "Hotelu Paradise" kilka dni temu zamieściła wpis, w którym poinformowała, że jest mniej aktywna w mediach społecznościowych, bo ma dużo obowiązków związanych ze zmianami w życiu.

Ostatnio mnie tu było trochę mniej, ale już wracam! U mnie w życiu mnóstwo zmian, ale dzięki temu wiem, że idę do przodu - czytamy pod jednym z postów.

Okazało się, że od roku myślała o wyprowadzce z Polski. Nie zakłada, że nie wróci do kraju, ale póki co potrzebuje zmiany otoczenia.

To było już we mnie bardzo długo i zdecydowałam się na największą niewiadomą w moim życiu i największą zmianę. Wyjeżdżam z Polski na jakiś czas, nie wiem na jaki, ale wiem, że nie chce dłużej mieszkać w kraju. Nie chcę używać słowa wyprowadzka - jakoś mocno dla mnie brzmi, jakbym nie mogła już nigdy wrócić, dlatego bardziej powiedziałabym - eksplorowanie.

InstaStory Martyny z 'Hotelu Paradise'InstaStory Martyny z 'Hotelu Paradise' instagram.com@martyna.kondratowicz

Jeden z internautów zapytał, skąd w ogóle pomysł na zmianę miejsca zamieszkania. Jako że Martyna często podkreśla, że kieruje się intuicją, odpowiedziała w charakterystycznym dla siebie stylu.

Nie nazywam tego wyprowadzką, bo to za mocne słowo i nie stawiam krzyżyka na Polsce. Nadal mam tu pewne projekty, które wymagają mojej obecności. Ale na ten moment czuję, że chce doświadczyć mieszkania w innym kraju. Polska/Warszawa jest dla mnie za mała, zaczęłam się tu dusić od roku i to jest moja główna motywacja wyjazdu.

InstaStory Martyny z 'Hotelu Paradise'InstaStory Martyny z 'Hotelu Paradise' instagram.com@martyna.kondratowicz

Martyna KondratowiczMartyna Kondratowicz z "Hotel Paradise" na okładce "Playboya". Jej odważna sesja zapadła internautom w pamięć

Myślicie, że wróci?

Zobacz też: "Hotel Paradise". Para uczestników poszła na całość. Widzowie zobaczyli pierwszy seks w programie

Więcej o: