"Hotel Paradise". Para uczestników poszła na całość. Widzowie zobaczyli pierwszy seks w programie

W "Hotelu Paradise" robi się gorąco i nie chodzi o temperaturę na Bali. Dochodzi do pierwszych zbliżeń na oczach widzów.

Od kilku tygodni widzowie TVN7 obserwują życie mieszkańców rajskiego hotelu na Bali. Pojawiają się nie tylko sojusze, ale także pierwsze uczucia i bliskość fizyczna. W poniedziałkowym odcinku mieliśmy okazję zobaczyć, że namiętność wzięła górę - w "Hotelu Paradise" zrobiło się wyjątkowo gorąco i parno.

Pierwsze zbliżenie w "Hotelu Paradise"

W ubiegłym tygodniu "uczucie" zrodziło się między Martyną a Adamem. Dziewczyna początkowo była w parze z Łukaszem, kiedy jednak podczas poprzedniego "Rajskiego rozdania" z programem musiała pożegnać się Ola, dotychczasowa partnerka Adama, a także sam Łukasz, Martyna skupiła swoją uwagę na Adamie. To on został jej lekiem na samotność. Para zaczęła częściej przebywać razem, a z czasem pojawiły się pierwsze poważniejsze deklaracje.

Po piątkowym "Rajskim rozdaniu" Adam i Martyna nareszcie mieli szansę dzielić pokój. W łóżku doszło do pierwszych intymnych chwil, jednak sielanka nie trwała długo. W poniedziałkowym odcinku wszyscy uczestnicy musieli wymeldować się ze swoich pokoi. Panie udały się do SPA, a panowie musieli ozdobić wnętrza oraz przygotować kolację dla wybranki. Zrelaksowane uczestniczki po powrocie do hotelu musiały odgadnąć, który pokój stworzył ich dotychczasowy partner. 

Adam przyznał się, że działa na dwa fronty. Przygotował pokój z myślą o Martynie i... Violi. Stwierdził, że jeśli znalazłby w pokoju Violę, mógłby powiedzieć jej, co czuje. 

Jednak to Martyna znalazła się w pokoju 24-latka. Adam był wyraźnie zadowolony, że odnalazł w nim właśnie ją. Po udanej kolacji Martyna i Adam poszli na całość w obecności kamer.

Martyna dołączyła do pierwszych mieszkańców hotelu w drugim tygodniu. Okazało się, że 23-latka jest związana z mediami, a na Instagramie pokazuje całkiem sporo

DK

Więcej o:
Komentarze (30)
"Hotel Paradise". Para uczestników poszła na całość. Widzowie zobaczyli pierwszy seks w programie
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 20 razy 16

  Przecież to było oczywiste, że w końcu ktoś kogoś w tym programie przeleci. Może od razu nazywać takie programy "Burdel mama i jej prostytutki", a nie silić się na jakieś wydumane górnolotne tytuły.

 • i.l

  Oceniono 12 razy 12

  Pomijając fakt, że spontaniczność i dowolność w tych programach jest na poziomie wrestlingu,
  to wciąż nie potrafię zrozumieć skąd biorą uczestników? Żyję 7 dekadę więc widziałem już wiele, ale nigdy nie spotkałem osobiści osób o takich charakterach. mentalności, wiedzy, poglądach. Może jest jakieś laboratorium, gdzie się ich hoduje i klonuje? Przecież to nie są
  osobniki z gatunku homo sapiens.

 • seczytam

  Oceniono 9 razy 9

  Tam zaraz Hotel, zwykłe Bordello Bum Bum :D

 • mer-llink

  Oceniono 15 razy 9

  Jakaż porywająca myśl programowa w tym TVN7! Taka świeża. Taka odkrywcza.
  To nawet lepsze od Martyniuka Zenka w TVP.

 • antykancelista73

  Oceniono 8 razy 8

  kogo obchodzi, że plastikowy debil z plastikową debilką rucha się przed kamerą?!!

 • bmarten

  Oceniono 7 razy 7

  Szmira robiona przez debilów dla debilów, dla wsiowych i powiatowych przygłupów.

 • davee

  Oceniono 7 razy 7

  ja pier...program o idiotach dla idiotów

 • louis_von_cypher

  Oceniono 6 razy 6

  wzorcowy wolski motloch dla motłochu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX