"Hotel Paradise". Adam żałuje, że uprawiał seks z Martyną. "To była bardziej potrzeba bliskości, niż jakieś tam uczucie"

Po upojnej nocy w "Hotelu Paradise" przyszedł czas na refleksję. Adam zwierzył się, że nie powinien był uprawiać seksu z Martyną.

W poniedziałkowym odcinku programu "Hotel Paradise" byliśmy świadkami miłosnego uniesienia między Adamem i Martyną. Odcinek wyemitowany dzień później pokazał, jak uczestnicy czują się po upojnej nocy. Nie każdemu było do śmiechu.

Zobacz wideo Szymon Reich o udziale w

"Hotel Paradise": Adam żałuje miłosnego uniesienia

Uczestnicy programu wypytywali Adama i Martynę o poprzednią noc. Oboje zdecydowali się nie zdradzać kolegom, co się wydarzyło. 23-latka zwierzyła się koleżankom, że jest zadowolona z relacji z Adamem i przyznała, że ona i jej partner nie spali po dwóch stornach łóżka. Innego zdania był 24-latek. 

Ustaliliśmy z Martyną, że doszło do jakiegoś kontaktu fizycznego i to wszystko. Niech reszta już się domyśla, o co chodziło - powiedział Adam. 

Martyna była szczęśliwa po upojnym wieczorze i mówiła w samych superlatywach o swoim wybranku, będąc z dala od innych uczestników. Była podekscytowana na myśl, co może się wydarzyć w ich relacji. 

Mam nadzieję, że ta relacja z Adamem będzie trwała jak najdłużej. Mam nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku, że będziemy się jeszcze lepiej poznawać. Jestem ciekawa, jak to wszystko potoczy się dalej - stwierdziła pełna nadziei Martyna. 

Adam doszedł jednak do nieco innych wniosków. Stwierdził, że górę wzięło pożądanie. Mówił, że żałuje tego, co się wydarzyło w rajskim hotelu ubiegłego wieczoru. 

To była bardziej potrzeba bliskości z Martyną, niż jakieś tam uczucie. Troszeczkę żałuję, że doszło to tej sytuacji, ale czasu nie cofnę - wyznał Adam. 

Uczestnik programu przyznał, że jest rozdarty między Martyną a inną uczestniczką programu, Violą. Wcześniej deklarował, że jest zainteresowany brunetką, ale nie miał okazji tego pokazać. 

DK

Więcej o:
Komentarze (25)
"Hotel Paradise". Adam żałuje miłosnego uniesienia. "To była bardziej potrzeba bliskości, niż jakieś tam uczucie"
Zaloguj się
 • mreck

  Oceniono 18 razy 18

  Nad ranem zaczęła planować ślub, dzieci i m3. Każdemu jednemu gul by skoczył.

 • wilma.flintstone

  Oceniono 9 razy 9

  Fascynujace - facet zamoczyl i ”zaluje”, a ona myslala, ze to ”dobry kierunek”. Ludzie....

 • vader2010

  Oceniono 7 razy 7

  było nie było fiknął się z playmate z Playboya... - rzadki traf... (choć akurat mi się ona nie widzi)

 • tadeo25

  Oceniono 7 razy 7

  Teraz żałuje o co se pociupciał to jego.

 • antymemo

  Oceniono 5 razy 5

  Czyli otwarty burdel na wizji.
  Jakie to pasjonujące (dla niektórych) !

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 5 razy 5

  Jeszcze rozumiem (choć to nie moja bajka) takie coś jako film fabularny albo erotyczny gdzie grają aktorzy według scenariusza. Ale reality show? Toż to większe szambo niż prostytucja...

 • gapcio2010

  Oceniono 3 razy 3

  Ten program to JAKIS JEDEN WIELKI KOSZMAR. Sadzilem, ze q..wizja jest tylko jedna,okazuje sie,ze to był błąd...

 • hen354

  Oceniono 3 razy 3

  A ja zaluje ze to przeczytalem i ze to komentowalem bo nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie.

 • voyteko

  Oceniono 1 raz 1

  biedny,teraz zaluje oddanego nasienia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX