"Gogglebox". "Intelektualna wpadka" Agnieszki Kotońskiej i jej męża! Ożywili dwóch artystów...

Agnieszka Kotońska wspięła się na wyżyny intelektu? Internauci krytykują wypowiedź gwiazdy "Gogglebox". Z jej słów wynika, że zamiast Brzozowskiego chciała wysłać na Eurowizję... Krzysztofa Krawczyka.

Agnieszka Kotońska w 15. odcinku ostatniej serii "Gogglebox" wraz z mężem Arturem i synem Dajanem oglądali jeden z półfinałowych koncertów tegorocznego konkursu Eurowizji. Rodzina dość krytycznie komentowała muzyczne widowisko i tym samym występ naszego reprezentanta - Rafała Brzozowskiego. Kotońscy kibicowaliby z chęcią... Krzysztofowi Krawczykowi lub Zbigniewowi Wodeckiemu. Zapomnieli, że tych artystów nie ma już z nami? 

Zobacz wideo Gwiazda "Gogglebox" poddawała się zabiegom? Sylwia Bomba komentuje!

"Gogglebox". "Intelektualna wpadka" Agnieszki Kotońskiej i jej męża! Ożywili dwóch artystów...

Agnieszka Kotońska nie dość, że w roli reprezentanta Polski na Eurowizji widziałaby zmarłego Krzysztofa Krawczyka, to dodatkowo wykazała się nieznajomością jego repertuaru. Według celebrytki wokalista powinien zaśpiewać na europejskiej scenie... "Kawiarenki". Gwiazdka "Gogglebox" pomyliła Krawczyka z Ireną Jarocką? 

My to jesteśmy takim zacofanym krajem ogólnie. Jak nie puścimy Edyty Górniak, to Brzozowskiego. No takie rozbicie jest. Mało tu mamy artystów? Krawczyka mogli dać, jakby zaśpiewał "Kawiarenki"... - komentowała z przejęciem, oglądając półfinał konkursu. 

Agnieszka Kotońska z Gogglebox"Gogglebox". Jak dogadują się uczestnicy. Kotońska: "Nie lubię się narzucać"

Kotońską poprawił roztropny mąż. 

Przecież Krawczyk już nie żyje - sprostował. 

Sam chwilę później popełnił jednak jeszcze większą wpadkę. 

Ale Wodecki... - rozmyślał. 

W sieci zawrzało. Internauci są bezlitośni dla popularnego z reality show małżeństwa. 

Po wczorajszym odcinku zaczęłam się zastanawiać, czy oni aby przypadkiem specjalnie z siebie debili nie robią dla sławy, bo te teksty o Wodeckim i Krawczyku przecież już aż się wydają niemożliwe. 
Też wczoraj nad tym załamałem ręce. To był odcinek z samymi ich wpadkami intelektualnymi.
No, słabo wyszło. Jak mogą nie wiedzieć... - komentowali fani programu emitowanego w TTV. 

Myślicie, że Kotońscy rzeczywiście nie wiedzieli o śmierci wspomnianych wokalistów czy po prostu niefortunnie dobrali słowa?

Josh BatesonChłopiec z Kinder Czekolady bardzo się zmienił. Wygląda niczym... Tarzan?

Więcej o: