"Gogglebox". Iza zaprosiła fanów do kolorowego mieszkania. W salonie ma kominek, ale wygrywa kuchnia. Turkusowo!

"Gogglebox". Iza Zeiske korzysta z popularności i wrzuca na instagramowy profil mnóstwo zdjęć. Jak urządziła swoje lokum? Wystrój z minimalizmem nie ma nic wspólnego.

"Gogglebox" wrócił na szklane ekrany z nowym sezonem. W 14. odsłonie show po raz kolejny możemy oglądać Izę Zeiske, która wyśmiewa, komentuje i ocenia inne telewizyjne programy w duecie z synem. Postanowiliśmy zajrzeć na instagramowe konto kobiety. Wrzuca mnóstwo postów, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak mieszka. Takich wnętrz nie uświadczyliśmy u żadnej innej gwiazdy!

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

"Gogglebox". Iza zaprosiła fanów do kolorowego mieszkania. W salonie ma kominek

Celebryci publikują w sieci coraz więcej zdjęć z domowego zacisza, dzięki czemu internauci mogą czerpać wnętrzarskie inspiracje. Być może zainteresują ich także pomysły Izabeli Zeiske. Podróż zaczynamy od łososiowego salonu, w którym na środku stoi kwiecista kanapa, a nad nią wisi obraz przedstawiający jesienne drzewa. Na jednej ze ścian widać mnóstwo zdjęć, a obok obudowany kominek.

Jak mieszka Iza z show 'Gogglebox'?Jak mieszka Iza z show 'Gogglebox'? screen IG

Najdłuższy przystanek warto zrobić przy kuchni, która utrzymana jest w jasno-turkusowych kolorach. Gotowanie niedzielnego rosołu pośród takich kolorów to czysta przyjemność.

Jak mieszka Iza z show 'Gogglebox'?Jak mieszka Iza z show 'Gogglebox'? screen IG

Celebrytka ma chyba zamiłowanie do różnych odmian zieleni, ponieważ sypialnię pomalowała na oliwkowo. Wielkie łóżko z pikowaną obudową robi wrażenie.

Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox" zadebiutował na antenie TTV w 2014 roku. Widzowie natychmiast pochowali program, w którym (kiedyś) zwykli Kowalscy komentowali telewizyjne produkcje, częstą się z nich śmiejąc, czy kpiąc z aktorów-amatorów w paradokumentach. Jak można było się spodziewać, cotygodniowe show wykreowało nowych celebrytów, którzy dzisiaj prężnie działają w social mediach jako influencerzy. Wystarczy wspomnieć chociażby o Sylwii Bombie, Agnieszce Kotońskiej czy Ewie Mrozowskiej, których Instagramy wyglądają jak banery reklamowe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.