Reklamował Kinder Czekoladę. Dziś go nie poznacie i się zakochacie. Josh Bateson to niezłe ciacho! Zapuścił włosy i brodę

Opakowanie Kinderków i na nim zdjęcie uśmiechniętego chłopca zapadły w pamięć wszystkim miłośnikom słodkości, a na pewno każdemu dziecku. Josh Bateson użyczył swojego wizerunku firmie Ferrero, gdy miał 11 lat. Teraz jest już dorosłym mężczyzną i przeszedł ogromną metamorfozę.

Trudno w to uwierzyć, ale Josh Bateson, czyli słynny chłopiec ze zdjęcia na opakowaniu Kinder Czekolady, ma już 27 lat! Nie kontynuuje pracy w modelingu, ale jest aktywnym influencerem i prężnie działa na Instagramie, na którym obserwuje go ponad 100 tysięcy osób. 

Gdzie mieszka, jaki kierunek studiów wybrał i jak teraz wygląda? Zmienił się nie do poznania. 

Zobacz wideo Metamorfoza chłopca z Kinder Chocolate!

Chłopiec z Kinder Czekolady zapuścił włosy

Kilka lat temu zerwał z wizerunkiem słodkiego jedenastolatka, którego twarz kojarzy cały świat i stał się, obiektywnie patrząc, atrakcyjnym młodzieńcem. Zaczesana do góry grzywka, biały uśmiech i klasyczne stylizacje były znakiem rozpoznawczym dorastającego Josha Batesona. 

Jak prezentuje się teraz? Dorosły już wizerunkowy reprezentant Kinder Czekolady pozostał wierny eleganckiemu "lookowi", ale diametralnie zmienił fryzurę, która podkreśliła bardziej męskie rysy twarzy Brytyjczyka. Metamorfoza na plus? Jego image przypomina nam unowocześnioną, miastową i nieco mniej dziką wersję... Tarzana. 

Josh Bateson (metamorfoza)Josh Bateson (metamorfoza) Instagram/ @joshbateson

Josh Bateson, choć miał ku temu warunki, nie skupiał się aż nadto na rozwoju medialnej kariery. Studiował stosunki międzynarodowe na Loughborough University of London, a na co dzień żyje "na dwa domy" - w Chiswick i w Sandbanks (półwyspie, który zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem wartości gruntów). Na Instagramie znajdziemy wiele kadrów z zagranicznych podróży mężczyzny. 

Britt EklandByła dziewczyna Bonda poddała się operacjom plastycznym. "Zrujnowałam sobie twarz"

Według doniesień brytyjskich mediów serce Batesona jest wciąż wolne. Model nie angażuje się zbyt często w głębsze relacje, a na swoim koncie ma tylko jeden poważniejszy związek. Josh nie może jednak narzekać na brak zainteresowania ze strony płci pięknej. Dziwicie się?

'40 kontra 20' - plan zdjęciowyUczestnicy nowego programu TVN randkują bez względu na wiek. Mieszkają w luksusach!

Więcej o: