Lil Masti zmierzyła się z przeszłością. Wyjawiła, że w jej rodzinie była przemoc. "Terroryzował nas coraz bardziej"

Lil Masti (dawniej SexMasterka) po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o problemach, z którymi mierzyła się w dzieciństwie. Celebrytka była ofiarą przemocy domowej. Wyznałą, że jej oprawcą był partner matki. "Z roku na rok stawał się gorszy".

Lil Masti udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o relacjach ze swoim ojczymem. Jako nastolatka była ulubienicą partnera swojej matki, jednak gdy mężczyzna wpadł w nałóg alkoholowy, musiała stawić mu czoła i bronić rodzinę przed jego agresywnym zachowaniem. 

Gdy widziałam, co się dzieje, to obudziło się we mnie dziecko- bohater. Chciałam ratować całą rodzinę, mamę, młodsze rodzeństwo. Musiałam się z nim skonfrontować, stanąć przeciwko niemu. No i mnie znienawidził za to - wyznała w rozmowie z dziennikarzem portalu Pomponik. 
Zobacz wideo Niepokojące statystyki. Liczba ofiar przemocy domowej w Polsce wciąż rośnie!

Lil Masti wspomina dzieciństwo. Była ofiarą przemocy

Celebrytka znana wcześniej jako samozwańcza "edukatorka seksualna", która udostępniała w sieci kontrowersyjne nagrania, zdobyła się ostatnio na szczere wyznanie o ojczymie. Mężczyzna zmagał się z chorobą alkoholową i w konsekwencji miał wyżywać się na matce oraz rodzeństwie Lil Masti. Te wspomnienia są dla celebrytki bardzo bolesne, ponieważ doznała zarówno przemocy cielesnej, jak i psychicznej. W efekcie doświadczała chronicznego strachu o zdrowie i życie. 

Moja mama miała mężczyznę osiem lat starszego, później osiem lat młodszego. Z ojczymem miałam bardzo dobry kontakt. Byłam jego ulubioną córką. Dużo rzeczy robiliśmy razem, pracowaliśmy razem na gospodarstwie, ale wkroczyła choroba alkoholowa. Z roku na rok stawał się gorszy. Sprawiał coraz więcej problemów w rodzinie, terroryzował nas coraz bardziej - zdradziła w wywiadzie dla Pomponika. 

Lil MastiLil Masti pokazała zakrwawioną twarz. "Raz ktos? dostaje wpierdziel, raz ty dostajesz"

Gwiazda Fame MMA zauważa, że przemoc psychiczna jest jeszcze gorsza niż fizyczna, ponieważ trudniej udowodnić, że się jej doświadcza.

To jest bardzo ciężkie, bo trudno to udowodnić policji czy przed sądem. Nie ma znaków na ciele, nie jest to widoczne. Myślę, że minie jeszcze kilka lat, zanim uda mi się to przepracować i mu [ojczymowi - przyp. red.] wybaczyć - wyznała. 

Przemoc domowa - szukasz pomocy?

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Poradnia Telefoniczna "Niebieskiej Linii" czynna jest codziennie od 12 do 18 pod numerem tel. 22 668-70-00. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie: http://www.niebieskalinia.pl/

Jeśli występuje zagrożenie życia - dzwoń na numer alarmowy 112.

Justyna Żyła na wakacjachJustyna Żyła bez makijażu wypoczywa nad Bałtykiem. "Wiadro kawy poproszę"

Więcej o: