Konferencja FAME MMA 4 za nami. Lil Masti podarowała Linkiewicz słownik poprawnej polszczyzny. Ta nie pozostała jej dłużna

W niedzielny wieczór odbyła się konferencja prasowa FAME MMA 4. Największe show zrobiła pyskówka LinkiMaster i Lil Masti.
Zobacz wideo

Ledwo zdążyliśmy zapomnieć o FAME MMA 3, a już żyjemy FAME MMA 4. W minioną niedzielę odbyła się konferencja prasowa wydarzenia, która przyciągnęła na YouTube już 2 miliony widzów. Co ciekawe, oprócz mężczyzn ponownie na ringu staną naprzeciwko siebie kobiety. I to właśnie występ Marty Linkiewicz (Linkimaster) i SexMasterki (dziś Lil Masti) poruszył internautów najbardziej.

FAME MMA 4 - konferencja prasowa

Organizatorzy konferencji "najlepsze" zostawili na sam koniec. Dziewczyny były ostatnim akcentem tego wieczoru. 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. I teraz tak... Co wy myślicie? Że ja nie śledziłam Instagrama FAME MMA? Po wstawieniu zdjęcia z zapytaniem: "kogo chcecie zobaczyć na kolejnej gali?", jak zaczęłam czytać komentarze, to mi się uśmiech na twarzy pojawił. Więc jestem, kochani - zaczęła po wejściu Aniela "Lil Masti" Bogusz. 

Jak na słowa Lil Masti reagowała Linkiewicz? W zasadzie... jak zwykle. 

Marta, ty jesteś strasznie wk*rwiona? - zagadał ją Wojtek Gola?
Nie.. ja mam zawsze taką twarz - odpowiedziała Linkiewicz. 

W pewnym momencie Lil Masti nawiązała do konferencji Linkiewicz z Godlewską, gdy ta zasugerowała, że Linki Master przydałby się słownik języka polskiego. W pewnym momencie Sexmasterka wyciągnęła go zza biurka i podarowała go rywalce. 

Tutaj mam dla ciebie przepiękny prezencik... Wielki słownik poprawnej polszczyzny, bo ty masz zawsze na wszystko tylko "wywalone" - mówiła Bogusz. 

Linkiewicz wzięła go do ręki, a następnie ostentacyjnie wyrzuciła. Lil Masti nie pozostała jej jednak dłużna. W pewnym momencie podeszła do przeciwniczki i... oblała ją sokiem pomidorowym. Całą konferencję prasową obejrzycie tutaj:

 

FAME MMA 4 - kiedy i gdzie? Karta walk

Po sukcesie gali w Atlas Arenie w Łodzi organizatorzy tym razem wybrali Halę Sportową w Częstochowie, w której swoje umiejętności MMA pokażą influencerzy, YouTuberzy, raperzy i celebryci. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 22.06.2019. 

Już na miesiąc przed wydarzeniem wiemy, kto z kim będzie walczył.

  • Medusaofficial - Adrian "Medusa" Salamon vs Knaziu - Klaun z Koszalina - Piotr "Knaziuu" Knaś
  • Michał "BOXDEL" Baron vs Kubańczyk (ochroniarz Lorda Kruszwila)
  • Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
  • Filip "Filipek" Marcinek vs TBA (niepotwierdzone)
  • Kizo vs Makowski
  • Adrian Polak vs Amadeusz Ferrari
  • Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil "Kasti" Stępiński

Walka wieczoru to walka kobiet, która drugi raz odbędzie się w czasie FAME MMA. Ponownie na ringu stanie Marta Linkiewicz - Linkimaster. Jej przeciwniczką będzie Aniela Bogusz, czyli SexMasterka (albo Lil Masti, jak ostatnio Sexmasti się każe nazywać). Czy Marta Linkiewicz ponownie wyjdzie z ringu zwycięska? Poprzednia wygrana z Esmeraldą Godlewską zapewniła jej naprawdę niemałe pieniądze, które wciąż wydaje.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>