"Ślub od pierwszego wejrzenia". Sprawdzamy, co u Przemka, męża Martyny. Cenił sobie życie w akademiku. Jak jest dziś?

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ożenił się z Martyną, jednak ostatecznie pod koniec programu ona podjęła decyzję o rozwodzie i dziś nie mają ze sobą kontaktu. Sprawdziliśmy, jak obecnie Przemek przedstawia swoje życie w mediach społecznościowych.

Przemek był uczestnikiem trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali go wówczas z Martyną, która od początku nie ukrywała, że partner wizualnie zupełnie jej się nie podoba. Później ich relacja wyglądała nieco lepiej - dziewczyna stwierdziła, że dawno się tyle nie śmiała, spędzając czas w towarzystwie Przemka. Ostatecznie jednak rozwiedli się i każde z nich poszło w swoją stronę. Wiadomo, co słychać u Martyny, która dosyć aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a co z Przemkiem? 

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Przemek i Martyna z programu 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Przemek ze "Ślubu..." obraża swoją byłą żonę. "Dwulicowa intrygantka"

Co dziś robi Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w programie dał się poznać jako osoba, która nie stroni od imprezowania i ceni sobie niezależność. Mając wówczas 30 lat mieszkał w akademiku. W jego pokoju brakowało podstawowego wyposażenia, takiego jak talerze, o czym nie omieszkała wspomnieć wówczas Martyna. Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Trudno powiedzieć.

 

Zawodowo Przemek pracuje jako instruktor pływania w biurze turystycznym organizującym "kultowe wyjazdy z raperami". Na jego koncie nie brakuje ujęć z imprez w klubach. Wydaje się więc, że chłopak połączył pracę i pasję, bo już w programie dał się poznać jako osoba, dla której wyjście na imprezę jest obowiązkowym punktem każdego tygodnia.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna i Przemek już PO ROZWODZIE. "Papierowy dowód, że nam się nie udało"

 

'ŚOPW'Martyna ze "Ślubu..." rozwiodła się z Przemkiem. Dodała wymowne zdjęcie

Na kilku zdjęciach pozuje z różnymi kobietami, jednak raczej żadnej z nich nie nazywa swoją dziewczyną. Wszystko wskazuje na to, że po trudnych doświadczeniach małżeńskich nie znalazł odpowiedniej partnerki. 

 
Więcej o: