Natalia Siwiec po niecałym roku pozbyła się doczepianych włosów. Ale objętość! Fanki podziwiają: Marzenie

Natalia Siwiec przez prawie rok nosiła doczepiane włosy, jednak zdecydowała się je zdjąć. Przyznała też, że zamierza skupić się teraz na pielęgnacji swoich naturalnych pasm.

Natalia Siwiec zdecydowała się na sporą zmianę, która zaskoczyła fanów. Zgodnie stwierdzili, że jej włosy lepiej wyglądają bez doczepianych pasm.

Natalia Siwiec odpuściła sobie doczepianie włosów

Natalia Siwiec w lipcu udała się na wizytę do fryzjera. Celebrytka opublikowała wówczas na Instagramie serię zdjęć, na których dokładnie pokazała internautom efekty zmiany - zdecydowała się na przedłużenie włosów. Widać było także, że postawiła na nowy kolor - ciemny, czekoladowy odcień pasujący do jej karnacji. W styczniu z kolei na głowie modelki pojawił się nieco jaśniejszy kolor, ale włosy wciąż sięgały jej do piersi.

Tym razem Siwiec pokusiła się o inną długość, która - jak przyznała - jest jej naturalną. Siwiec zdjęła doczepy i wszystko wskazuje na to, że zamierza teraz zadbać o pielęgnację i olejować włosy w domu. Zabieg polega na pokryciu ich niewielką ilością naturalnego, nierafinowanego oleju, który zawiera mnóstwo witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych, które mocno odżywiają pasma.

Odpoczywamy chwilkę od doczepiania. Chcę teraz trochę je poolejować. Akcja zapuszczania nadal trwa - podpisała ujęcie.
 
Zobacz wideo Fryzjerka Natalii Siwiec była zaskoczona wyglądem jej włosów

Fani nie kryli zachwytu jej włosami w tym wydaniu - zgodnie stwierdzili, że w takiej długości wygląda nie tylko najlepiej, ale i są pod wrażeniem ich objętości. Komplementowali ją w komentarzach pod najnowszym zdjęciem.

Po co doczepiać, jak ma się takie włosy?
W takiej długości najlepiej.
Przepiękna! Włosy marzenie - czytamy.

Faktycznie aż tak dobrze wygląda w takiej długości?

Zobacz też: Nie tylko Natalia Siwiec doskonale bawi się na wakacjach. Mia też szaleje z przyjacielem. "Razem są najsłodsi"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.