Natalia Siwiec przedłużyła włosy. Postawiła również na nowy kolor. "Rakieta!"

Natalia Siwiec zdecydowała się odświeżyć fryzurę. Efektami pochwaliła się swoim obserwatorom na Instagramie.

Natalia Siwiec już od wielu lat z powodzeniem utrzymuje się w polskim show-biznesie. Od kiedy została mamą małej Mii, całkowicie poświęciła się wychowywaniu córeczki. Jednak celebrytka zawsze znajdzie czas dla swoich fanów. Na Instagramie ma już ich ponad milion i ta liczba sukcesywnie rośnie każdego dnia. Nic dziwnego, że gwiazda chętnie dzieli się z nimi nowościami ze swojego życia. Ostatnio odwiedziła salon fryzjerski, a efektami oczywiście pochwaliła się w mediach społecznościowych. Mogła liczyć na miłe komplementy.

Zobacz wideo jNatalia Siwiec i Blanka Lipińska razem na wakacjach

Natalia Siwiec odświeżyła fryzurę

Celebrytka opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których dokładnie pokazała internautom swoje włosy. Siwiec zdradziła, że zdecydowała się na przedłużenie. Jej włosy rzeczywiście są zdecydowanie grubsze niż wcześniej. Widać także, że postawiła na nowy kolor. Ciemny, czekoladowy odcień zdecydowanie pasuje do jej karnacji.

Nowy włos - pochwaliła się.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Blanka Lipińska i Baron szykują się do rodzicielstwa? Razem usypiali córkę Natalii Siwiec. Pasuje im taka pociecha!

 

Internauci oczywiście docenili tę zmianę. W komentarzach bardzo pozytywnie ocenili nową fryzurę idolki. Nie szczędzili jej komplementów.

Jakie grube włosy.
Włoski cudne, no i ta figura.
Rakieta!
Wyglądasz po prostu przepięknie - zachwycali się.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Siwiec w gorących pozach na... rowerze. Spontaniczna sesja podzieliła fanów. "Mega nienaturalnie" vs "Nie mogę się napatrzeć"

A Wy, jak oceniacie nową fryzurę Siwiec? Również jesteście pod wrażeniem?