Natalia Siwiec w gorących pozach na... rowerze. Spontaniczna sesja podzieliła fanów. "Mega nienaturalnie" vs "Nie mogę się napatrzeć"

Natalia Siwiec wybrała się na przejażdżkę rowerową. Uwieczniła to na odważnych zdjęciach.

Natalia Siwiec, jak przystało na Miss Euro 2012, aktywnie prowadzi media społecznościowe, a jej profil na Instagramie śledzi ponad milion użytkowników. Otwarcie mówi, że zaprzyjaźniła się z różnymi zabiegami upiększającymi. Celebrytka uwielbia pokazywać swoje atuty, a jej profil pełen jest odważnych ujęć. Nikt jednak nie przypuszczał, że rower to idealny rekwizyt do zdjęć. Celebrytka po raz kolejny zaskoczyła kreatywnością. Siwiec opublikowała zdjęcia, na których wygina się na bicyklu. Internauci są podzieleni.

Natalia Siwiec wygina się na rowerze

Zobacz także: Klinika ujawnia, co Natalia Siwiec sobie poprawiła

Natalii Siwiec nie można odmówić idealnej sylwetki. Celebrytka jest posiadaczką figury klepsydry, wąskiej talii i długich nóg, które postanowiła wyeksponować na ostatnich zamieszczonych zdjęciach. Jednak chyba nie spodziewała się, że zostanie to tak odebrane. Natalia Siwiec zapozowała podczas przejażdżki rowerowej, ale wybrała zbyt odważne pozy. Dodatkowo miała obcisłe, rowerowe spodenki i krótki top, który jeszcze bardziej uwydatnił figurę. Internauci są zaskoczeni i pojawiło się wiele słów krytyki.

Z całym szacunkiem, ale to drugie zdjęcie mnie zniesmaczyło.
Wyszło mega nienaturalnie - piszą internauci.
 

Na szczęście znaleźli się fani, którym rowerowa sesja bardzo się spodobała. Są pod wrażeniem figury modelki.

Ja to się nie mogę napatrzeć na Twoją figurę.
Super Pani wygląda!

Natalia Siwiec nie odniosła się do żadnego komentarza.

A Wy, co myślicie o zdjęciach celebrytki?

Zobacz także: Natalia Siwiec w nowej fryzurze.

Zobacz wideo Natalia Siwiec opowiedziała, jak dba o urodę