Natalia Siwiec w nowej fryzurze. Stylizacja wygląda pięknie, ale celebrytka złamała zasady bezpieczeństwa

Natalia Siwiec jak wiele gwiazd od razu skorzystała z otwartych salonów fryzjerskich, by poprawić fryzurę. Choć nowy wizerunek prezentuje się świetnie, celebrytka nie przestrzegała żadnych obostrzeń rządu.

Gdy salony fryzjerskie i kosmetyczne zostały oficjalnie otwarte, celebrytki ruszyły szturmem do ulubionych salonów fryzjerskich i kosmetycznych, by po miesiącach izolacji w końcu móc oddać się w ręce profesjonalistów. Tak też zrobiła Natalia Siwiec, która efektem pochwaliła się na Instagramie. Widzimy, że nowa fryzura jest super, ale gwiazda zapomniała o jednej ważnej rzeczy. Mimo że salony zostały otwarte, obowiązują w nich ścisłe zasady i reguły. Jedną z nich jest zakaz używania telefonów, które są siedliskiem bakterii i wirusów. Dodatkowo jest nakaz noszenia maseczki. Niestety, żadnego z tych obostrzeń nie przestrzegała Siwiec.

Zobacz wideo Natalia Siwiec opowiedziała, jak dba o urodę

Natalia Siwiec u fryzjera bez maseczki

Natalia Siwiec postanowiła odświeżyć wizerunek i pokazała się w wyprostowanych, przedłużonych włosach. Kolor również nabrał nowego, cieplejszego odcienia. Mimo to zachowanie gwiazdy nie jest godne naśladowania. W końcu zdrowie, a nie fryzura jest najważniejsze.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec Fot. Natalia Siwiec - Instagram

Niestety, nie tylko Natalia Siwiec należy do grona tych gwiazd, które nie przestrzegały przepisów. Ostatnio podobnym zdjęciem pochwaliła się Joanna Koroniewska, która, mimo że założyła maseczkę, używała telefonu. Jej zachowanie zostało skrytykowane przez internautów.

Jakie obowiązują nas ograniczenia w salonach fryzjerskich?

Ze względu na wysokie ryzyko zakażenia w placówkach warunkiem jest zdalne umawianie wizyt, a także zachowanie odpowiedniej odległości między stanowiskami. Ponadto zarówno klienci, jak i fryzjerzy są zobowiązani nosić maseczki i rękawiczki ochronne. Podczas wizyty nie należy korzystać z telefonów komórkowych i spożywać posiłków.

Więcej o:
Komentarze (4)
Natalia Siwiec w nowej fryzurze. Celebrytka złamała zasady bezpieczeństwa
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 3 razy 3

  Jak można zachwycać się , na wskroś sztuczną lalką, przypominającą koszmarną barbie....

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 2

  nie wiem kim jest ten senny koszmar i dlaczego GW o niej pisze....

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wiem po co w ogóle promować tę pustą blacharę.
  No ale dziennikarze Agory, których dziennikarstwo cenimy za rzetelność (do bólu), wiedzą najlepiej. Podpisują nawet deklaracje o rzetelnym dziennikarstwie.

 • cerrie35

  Oceniono 3 razy 1

  I teraz dla każdego takiego celebryty mandacik, i to ten najwyższy, z przeznaczeniem tych pieniędzy na jakieś cele charytatywne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX