Joanna Koroniewska podczas wizyty u fryzjera złamała zasady bezpieczeństwa. Internauci oburzeni: Są równi i równiejsi?

Joanna Koroniewska wybrała się do fryzjera, by odświeżyć fryzurę. Wizytą pochwaliła się na Instagramie, co nie spotkało się z życzliwym odbiorem.

Wreszcie nadszedł dzień, na który wszyscy czekaliśmy - gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie zostały otwarte. Stęsknione gwiazdy postanowiły zadbać o nadszarpnięty wizerunek i mogły oddać się w ręce profesjonalistów. Wśród nich znalazła się również Joanna Koroniewska, która wizytę u fryzjera zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Niestety, nie zastosowała się do wszystkich zasad bezpieczeństwa. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska zrelacjonowała wizytę u fryzjera

Zgodnie z decyzją rządu nastąpiło stopniowe odmrażanie gospodarki. Ze względu na wysokie ryzyko zakażenia w placówkach wprowadzono nowe zasady funkcjonowania. Warunkiem jest zdalne umawianie wizyt, a także zachowania odpowiedniej odległości między stanowiskami. Ponadto zarówno klienci, jak i fryzjerzy są zobowiązani nosić maseczki i rękawiczki ochronne. Podczas wizyty nie należy korzystać z telefonów komórkowych i spożywać posiłków. Okazuje się, że nie wszyscy przestrzegają tych zasad.

Joanna Koroniewska z nieskrywaną radością wybrała się do gabinetu fryzjerskiego, czym pochwaliła się na Instagramie. Nagrywała filmiki, a także robiła zdjęcia jak gdyby nigdy nic. Aktorka zapomniała chyba, że korzystanie z telefonu w gabinecie jest zabronione. Nie trzeba było długo czekać na reakcję obserwatorów, którzy przypomnieli jej o panujących zasadach. 

A podobno nie wolno używać telefonów. Halo, policja! Proszę przyjechać na Instagram.

Jak to jest, że ponoć obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych podczas wizyt u fryzjera czy kosmetyczek? Czy są równi i równiejsi? - pisali zaniepokojeni fani.

Gwiazda odniosła się do nieprzychylnych komentarzy i oznajmiła, że wizyta odbyła się z zachowaniem bezpieczeństwa. Wytłumaczyła, że salon był niedostępny dla innych klientów, a wszystko to napisała wielkimi literami, by rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Uspokajam wszystkich zainteresowanych, martwiących się o złamanie zakazu - to przygotowania do sesji zdjęciowej bez udziału osób trzecich - dopisała pod postem. 

Czy wyjaśnienie aktorki was przekonało?

Więcej o:
Komentarze (35)
Joanna Koroniewska podczas wizyty u fryzjera złamała zasady bezpieczeństwa. Internauci oburzeni: Są równi i równiejsi?
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 15 razy 15

  Myślałem, że nie zapięła pasów w fotelu fryzjerskim

 • acototak

  Oceniono 9 razy 9

  Poza tym maseczkę ma do góry nogami (zakładając, że maseczka ma nogi).
  Krawędź z drucikiem ma pod brodą.

 • latrynawyborcza

  Oceniono 11 razy 5

  Twoje insta jest ważniejsze niż moje.

 • ss85

  Oceniono 6 razy 4

  To też śmieszne - "używanie telefonu" w dosłownej interpretacji to dzwonienie i smsowanie. Tutaj to ja bym mówił o użyciu aparatu foto, co nie jest zakazane. Posta mogła wrzucić po wyjściu.

 • polak.podatnik

  Oceniono 6 razy 4

  Twój fryz jest lepszy niż mój.

 • jottrzyigrekpe

  Oceniono 12 razy 4

  "Twój telefon jest lepszy niż mój"...
  Kazik do roboty...

 • cerrie35

  Oceniono 5 razy 3

  Dajcie spokój. Przecież ona specjalnie to zrobiła będąc świadomą tego co robi. Jak niby inaczej miałaby się pochwalić w necie, że poszła do fryzjera. Więc już się tak nie pultajcie, bo wasze oburzenie i tak niczego nie zmieni.

 • mamagda3

  Oceniono 2 razy 2

  Czy zamiast zabraniać korzystania z telefonu nie można wymagać zdezynfekowania go po wejściu do zakładu fryzjerskiego? To takie trudne?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX