Joanna Koroniewska niechętnie dzieli się zdjęciami dzieci. Zrobiła wyjątek i pokazała młodszą córkę. Przesłodka

Joanna Koroniewska pochwaliła się zdjęciami ze spaceru z młodszą córką. Helena jest już naprawdę duża.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dwie córki: 10-letnią Janinę i 2-letnią Helenę. Para chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie, jednak już nie jest tak wylewana w pokazywaniu swoich dzieci. Zdjęcia ich pociech to niezwykła rzadkość w mediach społecznościowych. Tym razem aktorka zrobiła wyjątek i pokazała, jak spędza słoneczną sobotę w towarzystwie młodszej córki. 

ZOBACZ TEŻ: Koterski i Leszczak znów są razem. To jednak niejedyna gwiazdorska para, która do siebie wróciła. Kto jeszcze dał sobie drugą szansę?

Joanna Koroniewska pokazała młodszą córkę 

Podobnie jak większość celebrytów, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie zdecydowali się na pokazanie twarzy swoich dzieci. Aktorka mimo wszystko od czasu do czasu lubi pochwalić się zdjęciem córek. Tak było i tym razem, gdy pokazała, jak spędza sobotę w towarzystwie młodszej córki Heleny. Na zdjęciu widzimy, jak Helena bawi się z psem na polanie. 

Palec do nosa czy może tym razem do ucha?! WCALE mnie nie dziwi, że ktoś TUTAJ za dziećmi może jednak niekoniecznie. Zwłaszcza za jednym. A jak tam Wasze popołudnie? - pisze pod postem. 

 

Helena bawiąc się z psem, wygląda uroczo. Gołym okiem widać, że już sporo podrosła. Podobnego zdania są obserwatorzy aktorki. 

Jaka piękna dziewczynka. Kiedy ona tak podrosła?

Ale ona słodka. Ten czas biegnie nieubłaganie.  

Jak te dzieci szybko rosną - piszą pod zdjęciem. 

ZOBACZ: Dowbor pokazała zdjęcie syna i Koroniewskiej z przeszłości. Na reakcję aktorki nie trzeba było długo czekać. Wbiła mężowi szpilę

Trudno się z nimi nie zgodzić. Jeszcze niedawno Joanna Koroniewska była w ciąży, a w lutym Helenka skończyła już dwa lata. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.