Joanna Koroniewska sprząta w małej czarnej i szpilkach. Bank rozbija jednak Maciej Dowbor. On też wcisnął się w sukienkę

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie dają o sobie zapomnieć. Znów udowodnili, że mają specyficzne poczucie humoru.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dla bezpieczeństwa własnego i swoich dzieci zdecydowali się na samoizolację. W domu spędzają więc teraz niemal cały czas. Nie oznacza to jednak, że się nudzą. Wprost przeciwnie, para aktorów co rusz raczy swoich fanów zabawnymi (czasem nieco suchymi) anegdotkami czy nagraniami, które pojawiają się na ich Instagramach. Oprócz tego Koroniewska i Dowbor założyli TikToka, gdzie razem z córką prezentują humorystyczne układy taneczne.

To jednak nie koniec. Tym razem Koroniewska i Dowbor postanowili udowodnić, że nawet w domu, podczas epidemii, można dobrze wyglądać. Oboje więc wzięli się za odkurzanie i założyli... sukienki.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska odkurza w "małej czarnej" 

Joanna Koroniewska, jak prawdopodobnie większość Polaków, w ostatnim czasie głównie wybiera wygodne dresy. Aktorka miała jednak dość domowych stylizacji i postanowiła zaszaleć. Ubrała czarną koronkową sukienkę, którą zestawiła z eleganckimi szpilkami. Do tego makijaż i fryzura. W takiej odsłonie postanowiła... posprzątać mieszkanie. Swoim pomysłem podzieliła się z fanami na Instagramie.

Panie i Panowie!!! Najnowsza kolekcja Paprocki & Brzozowski w nowych okolicznościach wymaga od nas wszystkich nowej oprawy! Nawet podczas tak prozaicznych czynności mogę się poczuć jak GWIAZDA. Obym tylko szybko nie spadła - śmiała się.

Gwiazda dodała, że w sprzątaniu pomógł jej mąż, który również przywdział elegancką, damską garderobę. 

W takim wydaniu nawet Maciej Dowbor chce mi pomagać. Ciekawa jestem dlaczego? - czytamy w opisie pod fotografiami.
 

Maciej Dowbor w kusej sukience 

Maciejowi Dowborowi podczas domowej izolacji również nie brakuje poczucia humoru. W nowym wpisie, gdzie pozuje w kusej sukience (według Koroniewskiej to rozmiar S), próbował rozbawić swoich fanów:

22 dzień kwarantanny z samymi kobietami. Generalnie jest super, ale czy ktoś może wie, gdzie posiałem moją zalotkę i błyszczyk do ust?! - śmiał się.
 

Fani komentują

Zarówno pod wpisami Joanny Koroniewskiej, jak i Macieja Dowbora, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Widać, że część internautów lubi specyficzny humor pary aktorów. 

Znakomite.
Maciek, jakie Ty masz seksi nogi.
Pani Asiu, petarda! - pisali.

A jak wam podobają się żarty Koroniewskiej i Dowbora?

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.