Joanna Koroniewska radzi sobie z izolacją na wesoło. Wielu jej fanów ma tego dość. Aktorka odpowiada ostrymi słowami

Joanna Koroniewska chciała zarażać pozytywną energią, a zraziła do siebie część fanów. Przeczytała nieprzychylne komentarze i zabrała głos.

Ponad dwa tygodnie w izolacji za nami. Gwiazdy przez ten czas dzielnie promowały akcję #ZostańWDomu. Prezentowały fanom przeróżne atrakcje, jakie można było zapewnić sobie samemu w domowym zaciszu. Julia Wieniawa ćwiczyła jogę, Doda pokazała jak robić trening z rolkami papieru, a Joanna Koroniewska na przykład uczyła się z bliskimi nowych układów tanecznych. Fani tej ostatniej zaczęli mieć jednak dosyć nagrań. Aktorka postanowiła się więc do tego odnieść. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska o koronawirusie: Nie bądźmy egoistami

Joanna Koroniewska odpowiada na krytykę fanów

Była gwiazda "M jak miłość" od kilku dni stara się zarażać pozytywną energią swoich fanów. Niestety w pewnym momencie wielu z nich uznało, że aktorka przesadza. Pojawiły się opinie, że Joanna ma "zbyt duże parcie na social media", że "nie robi nic pożytecznego", czy w końcu, że przesadza z nadmiarem czasem spędzonym na telefonie. Koroniewska przeczytała wiele takich komentarzy i udostępniła je pod najnowszym postem. W opisie wyraziła swoje zażenowanie postawą niektórych internautów i poradziła im, by "spadali na drzewo".

Co Cię nakręca do działania?! Mnie na pewno mnóstwo rzeczy, ale ostatnio to co tutaj robimy! Zamknięci w czterech ścianach, często w strachu, to nie jest fajne. Każdy ma prawo do swoich reakcji. Do przeżywania wszystkiego na swój sposób. Nie dajmy się zwariować. Mam zamiar i będę się uśmiechać, będę się wygłupiać z moimi dziećmi tak jak robiłam to wcześniej, a takie teksty „życzliwych” na szczęście tylko przez moment wyprowadzają z równowagi. Od razu myślę sobie, że gdzieś tam jest człowiek, może samotny, może pogubiony, może próbuję zwrócić na siebie uwagę. Wiedziałam, że im dalej i dłużej będziemy w tym razem, tym więcej pojawi się agresji, mocnych słów, ale serio - śmiech?! Wygłupy?!!To powoduje u niektórych aż takie reakcje i przemyślenia?! Zawsze będę taka! Spadajcie na drzewo Ci, którzy przyszli tutaj poprawiać sobie humor. Taka jestem. Taka będę. Taka byłam. I tak, Instagram to moja pasja, bo mam tutaj tak wiele cudownych osób, które dają mi siłę, są moim motorem do działania! Uwielbiam to miejsce, czy się to komuś podoba, czy też nie! Papa, hejterze. Życzę Ci tego, czego potrzebujesz najbardziej oprócz uwagi - spokoju i oddechu ode mnie! 
 

Lubicie nagrania Joanny Koroniewskiej? Warto dodać, że nie ona jedna prowadzi relacje na żywo, czy tańczy na Tik Toku. 

CW