Natalia Siwiec nie przypomina już siebie z początków kariery. Klinika gwiazd ujawnia, co celebrytka sobie poprawiła

Natalia Siwiec nigdy nie kryła, że jest fanką medycyny estetycznej. Teraz o tym, jak modelka ingerowała w swoją urodę, napisała też klinika medycyny estetycznej.

Natalia Siwiec jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio celebrytka zdecydowała się też na rozmowy live z fanami. To właśnie po jednym z takich nagrań fani zarzucili Siwiec, że retuszuje swoje zdjęcia, gdyż według nich, podczas rozmowy bez filtrów, nie sposób było jej rozpoznać (więcej na ten temat TUTAJ)

Siwiec jednak poprawia swój wizerunek nie tylko na zdjęciach, za pomocą aplikacji czy filtrów. Modelka ingerowała też w urodę w gabinetach medycyny estetycznej. Sama przyznała, że uwielbia botoks i nie chce z niego rezygnować. Teraz kilka słów na temat jej metamorfozy ma też salon medycyny estetycznej, tzw. klinika gwiazd. 

Zobacz wideo Natalia Siwiec opowiedziała, jak dba o urodę

Natalia Siwiec poprawiała urodę

Natalia Siwiec jest nie tylko wielką fanką wypełniaczy, ale też takich zabiegów na twarz, jak derma pen czy mezoterapia. 

Potem mezoterapia i głowa, czyli kwas hialuronowy, fibryna albo osocze. I jeszcze oczywiście botoks. Nie robię tego często, nie przesadzam, bo chcę móc jak najdłużej z tego korzystać. - powiedziała podczas jednego z wywiadów. 

Siwiec też dwukrotnie powiększała piersi, regularnie poprawia usta, prawdopodobnie poddała się też korekcie nosa. 

Znany w środowisku gwiazd salon medycyny estetycznej wymienia też inne zabiegi, jakim poddała się gwiazda. I tak wśród wielu z nich zalazła się m.in. wolumetria twarzy, który polega na do remodelingu twarzy i zmianie jej owalu. Natalia może pochwalić się też pięknym uśmiechem. Zdecydowała się wszak na nowe licówki ceramiczne. Po te pojechała aż do Dubaju. 

 

Myślicie, że Natalia Siwiec dzięki serii zabiegów prezentuje się lepiej niż jeszcze kilka lat temu?