Natalia Siwiec spełniła prośbę fanów i pochwaliła się piękną kuchnią. Mają jednak jedno "ale". "Okno powinno być wyżej"

Natalia Siwiec opublikowała w sieci zdjęcia wyremontowanej kuchni. Jest jasna i bardzo duża. Fanom modelki nie do końca spodobał się pewien szczegół.

Natalia Siwiec po ponad trzech miesiącach w końcu wróciła do Polski. Modelka razem z rodziną wyleciała na wakacje do Tulum, po czym musiała osiąść w Miami, ponieważ Stany Zjednoczone zamknęły granice zarówno lądowe, jak i powietrzne. Tuż po powrocie wzięła się za remont kuchni. Właśnie pochwaliła się efektem końcowym. Jest nowocześnie i bardzo jasno. Fanom coś jednak przeszkadza. Chyba mają rację.  

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec pozuje do zdjęć

Natalia Siwiec pokazała kuchnię

Na Instagramie modelki pojawiły się trzy nowe zdjęcia, przedstawiające jej kuchnię. Natalia po licznych prośbach ze strony fanów zdecydowała się zaprezentować im jedno z ulubionych pomieszczeń swojego mieszkania.

Obiecywałam, że pokażę Wam tu już skończone wnętrza. Zacznijmy od kuchni, o którą najczęściej pytacie i która jest już kompletna (może poza krzesłami barowymi). Biały mat z mosiądzem. Bardzo praktyczna. Nie zostają palce tak jak na błysku. Zawsze chciałam białą bardzo prostą kuchnię, którą wzbogaciliśmy mosiądzem, czarnym paskiem i lustrem. Mam nadzieję, że tym postem odpowiedziałam na Wasze wszystkie pytania.

Kuchnia jest duża i jasna. Na środku stoi tzw. wyspa, która z jednej strony obudowana jest lustrem, w którym widać salonowy stół. Jest naprawdę stylowo i gotowanie w niej z pewnością sprawia przyjemność. 

 

Niektórzy zwrócili uwagę na okno, które jest całkiem nisko i trzeba się schylić, by zobaczyć, co dzieje się po jego drugiej stronie. 

A to małe okienko to jest jak ktoś podjedzie autkiem?
Wyższe okno powinno być i byłoby dla mnie idealne.

Zdecydowana większość zachwycała się jednak kuchnią Siwiec. 

Kuchnia jest idealna w każdym detalu!
Bardzo ładna kuchnia, Natalio. Piękne połączenie barw.
To okienko jest genialne!
Pasujesz tam!

Jak Wam podoba się kuchenne królestwo modelki? Czekamy na zdjęcia kolejnych pomieszczeń jej mieszkania!

Więcej o: