Blanka Lipińska i Baron szykują się do rodzicielstwa? Razem usypiali córkę Natalii Siwiec. Pasuje im taka pociecha!

Od kilku dni Blanka Lipińska i Natalia Siwiec przebywają na Półwyspie Helskim. Nie zabrakło też bliskich obu pań. Niedawno Baron na plaży zaprezentował muzyczne umiejętności.

Nie od dziś wiadomo, że Blanka Lipińska i Natalia Siwiec się przyjaźnią. Celebrytki wyjechały na wspólne wakacje. Nie zabrakło również Barona, Mariusza Raduszewskiego, Mateusza Raduszewskiego, małej Mii i Oliwii Bieniuk. Wszyscy wypoczywają na Półwyspie Helskim i co chwila dzielą się szczegółami z wyjazdu na Instagramie. Ostatnio pisarka erotycznych powieści sprawdziła się w roli cioci i usypiała córkę Natalii. Jak jej poszło?

Zobacz wideo Blanka Lipińska usypia Mię

Blanka Lipińska tuli do snu córkę Natalii Siwiec

Blanka Lipińska i Natalia Siwiec zyskały miano polskich influencerek. Obie panie są aktywne w mediach społecznościowych i regularnie publikują nowe zdjęcia. Nawiązują współprace z różnymi markami, ale też pokazują, jak wygląda ich codzienność. Obecnie korzystają ze słońca i pięknej pogody nad polskim morzem. Spędzają czas na plaży, a w tle przygrywa im Baron na swoim ulubionym instrumencie - hang drumie. Jakiś czas temu muzyk w rozmowie z ''Galą'' wyznał, że ten bębenek potrafi zdziałać cuda.

To jest taki instrument, który Cię leczy. (...) Każdy dźwięk jest wibracją. Ten instrument jest dostrojony do 440 herców. Jest dostrojony do wibracji ziemi. Ta wibracja ma tę specyfikę, że może Cię uzdrowić, może zadać Ci ból, może Cię uśpić - powiedział.

Blanka i BaronBlanka i Baron Instagram @blanka_lipinska

Wygląda na to, że mówił prawdę, bo dźwięki bębna zadziałały kojąco na Mię, która usnęła w ramionach przyszywanej cioci. Spójrzcie tylko na tę śpiącą królewnę - czyż nie jest słodka? Trzeba przyznać, że zarówno Blanka, jak i Baron uroczo wyglądają w towarzystwie dziewczynki. Kto wie, może sami za jakiś czas zostaną rodzicami? Co prawda Lipińska przyznała w jednym z wywiadów, że nie chce mieć dzieci, jednak nie od dziś wiadomo, że kobiety bywają zmienne.