Natalia Siwiec założyła Mii starodawną sukienkę. Złośliwa fanka: Nie zawsze to, co się dostaje za darmo, jest piękne

Natalia Siwiec zaprezentowała obserwatorom nową, oryginalną stylizację Mii. Nie wszystkim komentatorom sukienka dziewczynki przypadła jednak do gustu.

Natalia Siwiec jest mamą trzyletniej Mii. Od kiedy tylko dziewczynka przyszła na świat, celebrytka chętnie publikuje na Instagramie ich wspólne zdjęcia. Od pewnego czasu modelka udostępnia w sieci nie tylko swoje stylizacje, lecz do zdjęć stroi również swoją córkę. Jednak ostatni modowy eksperyment nie spotkał się z aprobatą komentatorów.

Zobacz wideo

Natalia Siwiec zaskoczyła fanów oryginalną stylizacją Mii

Natalia Siwiec opublikowała na swym profilu zdjęcie, na którym pozuje z córką w niebanalnych stylizacjach. Mała Mia ma na sobie sukienkę w czerwono-kremową kratę, której krój nie jest w dzisiejszych czasach często spotykany.

Chodź, mamusia włoski ci weźmie z buzi - podpisała zdjęcie Natalia Siwiec.
 

Chociaż niektórzy obserwatorzy docenili stylizację dziewczynki, to jednak nie wszystkim obserwatorom sukienka Mii przypadła do gustu.

Mia jest śliczna, ale ten strój brzydki. (...) Nie zawsze to, co się dostaje za darmo od różnych firm,  jest piękne. Trzeba mieć własny styl w ubieraniu dziecka - czytamy w komentarzu.

Natalia Siwiec odniosła się do powyższej wypowiedzi:

Przez chwilę nawet mnie złapałaś i zaczęłam odnosić się do tego, co piszesz. Na szczęście chwilę później zrozumiałam, że nie ma sensu prowadzić dialogu.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec instagram.com/nataliasiwiec.official

Z profilu Natalii szybko jednak zniknęły te wiadomości. W tych komentarzach, które zostały, internautki chwalą stylizacje dziewczynki i nie dowierzają, że jest już taka duża. A Wy jak sądzicie, czy ta sukienka rzeczywiście wygląda tak bardzo niekorzystnie?

Polecamy: Mąż Natalii Siwiec namalował portret ich córki. "Mariusz dawno nie rysował". Modelka pochwaliła się wyjątkowym dziełem