Fani zaniepokojeni o córkę Siwiec. "Czy Mia ma w ogóle koleżanki i bawi się z dziećmi?". Natalia odpowiedziała

Natalia Siwiec od kiedy została mamą chętnie udziela się na tematy o macierzyństwie, doradzając innym rodzicom. Tym razem została zapytana, czy Mia ma przyjaciół - dziewczynkę najczęściej widać w towarzystwie rodziców, a nie innych dzieci.

Natalia Siwiec jest mamą trzyletniej Mii. Celebrytka często pokazuje zdjęcia córki i spędza z nią każdą wolną chwilę. Nawet, gdy razem z mężem wyjeżdżają w dalekie podróże, Mia niemalże zawsze im towarzyszy. Obecnie Natalia razem z rodziną przebywa w Miami.

Natalia Siwiec zapytana o córkę

Gdy Natalia Siwiec opublikowała zdjęcie córki zajadającej coś ze smakiem, jedna z internautek zapytała celebrytkę o dość drażliwą kwestię. Mia na zdjęciach i nagraniach rodziców jest właściwie wyłącznie w ich towarzystwie. Fanka zainteresowała się, czy kilkulatka ma przyjaciół i bawi się z rówieśnikami. Swoje zapytanie wyjaśniła tym, że ciągle widzi Mię razem z rodzicami. Natalia Siwiec odpowiedziała pytaniem na pytanie, zważywszy na obecną sytuację.

Pytasz, czy teraz na kwarantannie, czy ogólnie? - zapytała celebrytka
Ogólnie kochana, najczęściej widzę Mię w towarzystwie rodziców - oczywiście na zdjęciach, więc pytam, jak jest w rzeczywistości. Czy ma koleżanki i rówieśników? Pozdrawiam, uważajcie na siebie.
Tak, spędza dość dużo czasu z dziećmi. Większości nie pokazuję - odpowiedziała jej Natalia.
 

Oprócz tego pod zdjęciem Mii zebrało się dużo komentarzy, w tym wiele miłych słów. W końcu córka Natalia Siwiec jest już naprawdę duża i wygląda uroczo, szczególnie w różowej sukience, którą wybrała sławna mama.

Śliczna mała Miujnita!
Ślicznotka! - piszą inni internauci.
Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec pozuje do zdjęć

Natalia Siwiec podróże

Natalia Siwiec już od 10 stycznia jest w ciągłej podróży. Celebrytka razem z mężem Mariuszem Raduszewskim i córeczką Mią przez długi czas wypoczywała i pracowała w Meksyku. Następnie przeniosła się do Ameryki Północnej, ponieważ przez chorobę 2,5-latki rodzina nie mogła wrócić do Polski. Obecnie modelka przebywa w Miami, jednak nie korzysta w pełni z urlopu, poddając się dobrowolnej izolacji.

BO

Więcej o: