Natalia Siwiec bez pomalowanych paznokci. Internautów niepokoi ich wygląd, a Mama Ginegolog gratuluje odwagi. "Ona zmienia świat na lepsze"

Natalia Siwiec zapozowała bez zrobionego pedicure. Okazuje się, że nie była to łatwa decyzja. Długo się zastanawiała, czy opublikować takie zdjęcie, ale się opłacało. Za odwagę pochwaliła ją Mama Ginekolog.

Natalia Siwiec jak przystało na prawdziwą celebrytkę i influencerkę, aktywnie prowadzi media społecznościowe, na których co rusz reklamuje produkty. Tym razem postanowiła pokazać jedną z marek obuwniczych i z tego powodu zapozowała w sandałkach z odkrytymi palcami. Większość internautów zwróciła jednak uwagę na niepomalowane paznokcie Natalii. Choć pojawiła się masa krytyki, w jej obronie stanęła sama Mama Ginekolog.

Zobacz wideo Natalia Siwiec opowiedziała, jak dba o urodę

Natalia Siwiec pozuje bez pedicure

Uwagę internautów nie tylko zwróciły niepomalowane paznokcie, ale także ich wygląd. Kilku fanów zaniepokoiło się, że może być to grzybica.

To raczej grzybica - napisała jedna z internautek.
Myślałam, że tylko ja to zauważyłam - szybko odpowiedziała jej druga.
 

Na szczęście w obronie celebrytki stanęła Mama Ginekolog, która pogratulowała Natalii odwagi.

Natalia obserwuje cię od dawna- nawet kiedyś się poznałyśmy, nie wiem, czy pamiętasz. Żadne twoje zdjęcie nie ujęło mnie tak, jak to. Niezrobione paznokcie u stóp. To z jednej strony symbol obecnych czasów – a z drugiej, odwaga. Odwaga to cecha, która zmienia świat na lepsze – napisała Mama Ginekolog.

Natalia Siwiec postanowiła szybko odpowiedzieć na komentarz. Wyznała, że długo zastanawiała się nad opublikowaniem tego postu.

No co ty ciotka, oczywiście, że cię pamiętam, uwielbiam i obserwuję z zapałem. Myślałam nad tym, czy wstawiać takie zdjęcie, ale co tam. Btw. to po prostu paluch, na którego mi coś upadło… i będzie chyba schodził pazur wkrótce – napisała Natalia.

I tak jeden komentarz Natalii wyjaśnił całą sytuację.

Więcej o: