Blanka Lipińska przeprowadza się do luksusowego apartamentu. Zapłaci za niego majątek. "Nie zabraknie mocnych akcentów"

Blanka Lipińska zmienia lokum. Nie przeprowadza się jednak do swojego mieszkania, a do wynajmowanego za kilka tysięcy złotych apartamentu.

Wystarczyło, że Blanka Lipińska napisała trzy erotyki i szybko dołączyła do grona pierwszoligowych celebrytów. Na Instagramie zyskała wielu wiernych fanów, z którymi dzieli się prywatnymi doświadczeniami. Od kilku miesięcy związana jest z Baronem, z którym często publikuje w sieci romantyczne zdjęcia. Para pomieszkuje już razem u muzyka, ponieważ autorka "365 dni" planuje przeprowadzkę. Okazuje się, że za apartament w Warszawie będzie płacić majątek.

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o kupnie mieszkania

Blanka Lipińska wynajęła apartament

Blanka Lipińska nieźle dorobiła się na napisaniu trzech erotyków i ekranizacji jednego z nich. Dziś nie musi martwić się o finanse i może żyć na poziomie, o jakim zawsze marzyła. Celebrytka uwielbia drogie torebki, buty i luksusowe ubrania. W najbliższym czasie sporo będzie wydawać na coś jeszcze. Okazuje się, że wynajęła apartament w Warszawie.

Zaprojektowanie wnętrz powierzyłam zaprzyjaźnionej architekt. Stawiam na eleganckie, ale proste formy i naturalne materiały. Oczywiście nie zabraknie mocnych akcentów, w końcu to dom Lipińskiej – śmieje się gwiazda w rozmowie z "Fleszem".

Lipińska dodaje, że choć uwielbia spędzać czas z ukochanym, czasem każde z nich potrzebuje chwili dla siebie.

Pomieszkujemy ze sobą, ale każde z nas lubi mieć swoją przestrzeń. Poza tym u siebie Alek ma studio nagrań, więc nie jest to wymarzone lokum dla dwojga – dodaje.

Dwutygodnik podaje, że za wynajem luksusowego mieszkania Blanka będzie musiała płacić miesięcznie kilka tysięcy złotych - wynajem takich luksusowych mieszkań w okolicy, to koszty od 7 do 10 tys. zł.

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska rozmawia z fanami, a tu nagle: Nie przeszkadza Ci, że inne kobiety piszą do Barona? Zdziwiła się, ale odpowiedziała