"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia dodała zdjęcie z ciążowym brzuchem: Tuż przed naszym pierwszym spotkaniem

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała zdjęcie, na którym jest w ciąży. Fani chcieli gratulować, jednak zwrócili uwagę na opis. Okazuje się, że zostało zrobione przed narodzinami jej syna Franka, którego ojcem jest Łukasz.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z hitowych programów emitowanych na antenie TVN7. Aktualnie możemy oglądać piątą edycję. W poprzednich sezonach powstało kilka trwałych małżeństw. Anita i Adrian, Agnieszka i Wojtek oraz Paulina i Krzysztof do tej pory są razem. Przez kilka miesięcy po zakończeniu nagrań w związku byli także Oliwia i Łukasz, jednak jakiś czas temu poinformowali o rozwodzie. Mają syna Franka.

Zobacz wideo Im nie wyszło

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia pozuje z ciążowym brzuchem

Syn Oliwii i Łukasza pojawił się na świecie w maju 2020 roku. Szybko stał się gwiazdą na profilach na Instagramie rodziców. Choć ci w grudniu poinformowali, że nie udało im się uratować małżeństwa, to podzielili się opieką nad Frankiem. Oliwia po rozstaniu z mężem nieco usunęła się z mediów społecznościowych, a teraz opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuchem.

Najbliżej z dzidziulem jak się tylko da. Tuż przed naszym pierwszym spotkaniem #tb #2020 - napisała.
 

Wielu pomyślało, że ułożyła sobie życie prywatne i spodziewa się drugiego dziecka. Internauci swoimi odczuciami podzielili się w komentarzach:

O matko! Chciałam gratulować już drugiego dzidziusia.
Już myślałam, że jesteś w ciąży. Pięknie wyglądałaś.
Też myślałam, że drugie. Dobrze, że do końca czytam opisy - piszą.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza do Kamila: Nie kontrolujesz się

Oliwia odniosła się do jednego z nich i wytłumaczyła, dlaczego dodała stare zdjęcie:

Tak mnie dziś na wspomnienia wzięło.

Uczestniczka czwartej edycji nie miała wielu okazji, by dzielić się z fanami szczegółami z przebiegu ciąży. Wszystko przez to, że przesunięto o kilka miesięcy emisję sezonu z udziałem Oliwii i Łukasza. A jak wiadomo, bohaterowie nie mogą przed finałem zdradzać, czy im się udało stworzyć szczęśliwy związek.

Iga Śmiechowicz, Karol MacieszWidzowie analizują relację Igi i Karola ze "Ślubu...": Szkoda mi jej

Więcej o: