Mark Wahlberg przytył dziesięć kilogramów w ciągu trzech tygodni. Zestawił dwa zdjęcia, na których wyraźnie widać przemianę

Mark Wahlberg jest w trakcie przygotowań do roli w filmie "Father Stu". Poświęcił dla niej naprawdę wiele. Ofiarą padła wysportowana sylwetka aktora.

Mark Wahlberg pochwalił się w sieci ogromną metamorfozą. Co ciekawe, zmiana nastąpiła w przeciągu zaledwie... trzech tygodni. Aktor intensywnie pracuje nad swoją wagą pod okiem trenerów oraz dietetyków i stopniowo przybiera na wadze. Udało mu się przytyć już dziesięć kilogramów.

Screen z filmu 'Red Notice', NetflixLista najlepiej zarabiających aktorów. Miejsce pierwsze bez zmian, na drugim bożyszcze kobiet

Mark Wahlberg przytył do roli

Mark Wahlberg kiedyś wstawał codziennie o czwartej rano, aby odbyć intensywny trening i móc cieszyć się wyrzeźbioną sylwetką. Wszystko zmieniło się, gdy okazało się, że zagra w produkcji "Father Stu" i musi przytyć w sumie aż 14 kilogramów. Wciela się tam w rolę boksera, który zdecydował się zostać księdzem. Już teraz udało mu się pokonać znaczną część drogi - przybrał dziesięć kilo w ciągu trzech tygodni.

Zobacz też: 48-letni Mark Wahlberg przeszedł niesamowitą metamorfozę. Aktor zdradził swój sposób na idealną sylwetkę

 

Co musi jeszcze zrobić? Do upragnionej wagi, którą miał osiągnąć w ciągu półtora miesiąca, pozostają mu już tylko cztery. Efektami dotychczasowej metamorfozy pochwalił się w sieci. Zestawił ze sobą dwa zdjęcie - na jednym, spięty, prezentuje wyrzeźbioną sylwetkę, z kolei na drugim leży wygodnie rozłożony z wyraźnie widocznym brzuszkiem. 

Zdjęcie po lewej zrobione trzy tygodnie temu i kolejne z teraz - podpisał aktor.
 

Mimo że aktor jakiś czas temu żartował, że je wszystko, co wpadnie mu w ręce, to w rzeczywistości musiał przejść na dietę wysokokaloryczną i swoje posiłki konsultować z dietetykiem. 

Dzięki kucharzowi Lawrene'owi Duranowi za gotowanie.

Mark WahlbergMark Wahlberg spędza izolację z rodziną. Pokazał, jak córka maluje mu paznokcie. Na tym jednak nie koniec!

Podobne metamorfozy mogliśmy zaobserwować m.in. u Rene Zellweger, która, by zagrać Bridget Jones, w ciągu zaledwie trzech miesięcy przytyła dziesięć kilogramów, z kolei Charlize Theron do filmu "Monster" aż 14, przy czym zgoliła jeszcze brwi i nosiła sztuczne zęby. Aż 30 kilogramów więcej odnotowano u Jareda Leto, by mógł wystąpić w roli zabójcy Johna Lennona w "Rozdziale 27".

Zobacz wideo Sandra Kubicka mówi, że przytyła. Pokazała, jak obecnie wygląda jej ciało
Więcej o: