Dominika Tajner nie popisała się tą stylizacją na pokazie mody. Sukienka sprzed dekady, nie wspominając o fryzurze

Dominika Tajner zjawiła się w niedzielę na pokazie mody Anny Cichosz. Stylizacja celebrytki nie należy do najlepszych.

O Dominice Tajner zrobiło się głośno, kiedy związała się z Michałem Wiśniewskim. Dwa lata temu doszło do ich rozwodu, po siedmiu latach małżeństwa. Oboje układają swoje życie prywatne. Piosenkarz ożenił się z Polą, z którą doczekał się syna Falco Amadeusza. Celebrytka także poznała nową miłość i spotyka się z tajemniczym mężczyzną, który mieszka na Cyprze. Niedawno po raz pierwszy opublikowała ich wspólne zdjęcie.

Dominika TajnerTajner po raz pierwszy na zdjęciu z nowym partnerem! "Mój ci on"

Dominika Tajner na pokazie mody

Tajner co jakiś czas pojawia się na branżowych imprezach. Kilka tygodni temu spotkała się z byłym mężem na wernisażu, a teraz wybrała się na pokaz mody. Chętnie pozowała fotoreporterom, uśmiechała się do obiektywu. Widać, że nowa miłość jej służy. Ale nie wszystko wyszło idealnie. Tajner miała na sobie sukienkę z bufiastymi rękawami, rozkloszowaną na dole. Taki krój już dawno wyszedł z mody. Do tego dobrała masywny naszyjnik oraz buty na obcasie w kolorze nude. Wyszło to tak, jakby Dominika Tajner przeniosła się do 2010 roku. Całości nie uratowała także fryzura ani makijaż. Celebrytka upięła wysoko włosy, ale nie wyglądało to dobrze. Mocne podkreślone oko także nie pomogło.

Dominika Tajner na pokazie modyDominika Tajner na pokazie mody East News

Później Tajner wystąpiła w roli modelki. Zaprezentowała długą suknię w stylu kimono, z rozszerzonymi rękawami. Do koka włożyła pałeczki, przypominające te do sushi.

Dominika Tajner na pokazie modyDominika Tajner na pokazie mody East News

Także inne gwiazdy się nie popisały. Na pokazie mody zjawiła się także m.in. Renata Dancewicz. Aktorka wybrała długą, żółtą suknię z rozszerzonymi rękawami. Krój zaburzył proporcje. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Więcej o: