Dominika Tajner i Michał Wiśniewski spotkali się na tej samej imprezie. Niektórzy powinni się od nich uczyć

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner zjawili się na tym samym wydarzeniu. Prawie dwa lata temu wzięli rozwód.

Wiadomość o rozwodzie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego była szokiem. Choć do mediów docierały informacje na temat kryzysu w ich związku, to oni zaprzeczali. Na początku 2019 roku Dominika niespodziewanie opublikowała na Facebooku post, w którym oznajmiła, że jej mąż złożył pozew rozwodowy. We wrześniu już byli po rozwodzie.

Dominika Tajner nowa fryzura. Przeszła spektakularną metamorfozę! 'Teraz to mnie zatkało' (zdjecie ilustracyjne)Dominika Tajner ma nową fryzurę. Spektakularna metamorfoza! "Teraz to mnie zatkało"

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner na jednej imprezie

Oboje zaczęli układać sobie życie prywatne. Wiśniewski związał się z Polą, niedawno powitali na świecie syna, któremu nadali imię Falco, a Tajner jest w związku z tajemniczym mężczyzną. Jako powód rozstania podawali brak czasu dla siebie:

Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie - powiedziała Dominika Tajner w 2020 roku dla tygodnika "Twoje imperium".
Zobacz wideo Michał Wiśniewski w Kole Plotka

Nie ukrywała, że rozwód był dla niej cennym doświadczeniem i wyrażała radość, że udało im się rozstać z klasą. Nie było publicznego prania brudów ani wzajemnych pretensji. Choć raczej nie widzieliśmy ich do tej pory razem, to właśnie spotkali się na jednej z branżowych imprez. Wiśniewski i Tajner zjawili się na wernisażu, który zorganizowała jedna z warszawskich galerii. Oboje ustawiali się do zdjęć, rozmawiali z przybyłymi gośćmi. Co więcej, mają także kilka wspólnych ujęć. Pozowali razem z przyjacielem, który znalazł się między nimi. Choć uśmiechali się wesoło, to mimo wszystko zachowali dystans. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Michał WiśniewskiWiśniewski gorzko: Większość pieniędzy straciłem przez fałszywych przyjaciół

Jak widać można uniknąć publicznej wojny. Niektórzy powinni się od nich uczyć.

Więcej o: