Michał Wiśniewski gorzko o powodach bankructwa: Większość pieniędzy straciłem przez fałszywych przyjaciół

Michał Wiśniewski otworzył się na temat swoich problemów z pieniędzmi. W audycji "Dawno temu w telewizji" przyznał, ze powodem jego bankructwa było nie rzekome uzależnienie od hazardu, a "fałszywi przyjaciele".

W mediach jakiś czas temu pojawiła się informacja o bankructwie Michała Wiśniewskiego. Po latach lider "Ich Troje" opowiedział o stracie majątku i swojej rozrzutności. W najnowszym wywiadzie wokalista podkreślił, że to nie uzależnienie od hazardu, a fałszywi przyjaciele byli powodem jego problemów finansowych.

Większość pieniędzy straciłem przez fałszywych przyjaciół, ja ich nie przegrałem. Nie jestem profesjonalnym pokerzystą. Nie wrzuciłem nigdy w pokera pięciu złotych. Poker to pasja, ale bardzo często mówiło się, że ja przegrałem te pieniądze, ale nie, proszę państwa, gdybym przegrał, to bym zrobił z tego zdjęcia i relację. A tego nie ma.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski w zaskakującej fryzurze. Jest kompletnie nie do poznania. "Przystojniak"

Michał Wiśniewski opowiedział o powodach bankructwa

Michał Wiśniewski prawie dwie dekady temu był najpopularniejszą gwiazdą w polskim show-biznesie. Miał nawet własne reality-show "Jestem jaki jestem" i w obecności kamer wziął ślub z Mandaryną. Wokalista "Ich Troje" w okresie do grudnia 2005 roku zarobił blisko 40 milionów złotych, jednak w rozmowie z Kamilem Bałukiem przyznał, że nie potrafił zadbać o swoje finanse:

Sytuacja jest bardzo prosta. Jeśli zarobisz 40 mln, musisz odprowadzić od tego blisko 10 mln podatków. Gorzej, jeśli go odprowadzisz, a sam nie dbasz o finanse. Nie jestem pierwszą osobą, która sobie z tym nie poradziła. Lista nazwisk jest bardzo długa, z Michaelem Jacksonem na czele.
Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Michał przyznał także, że wpływ na jego bankructwo miało trudne dzieciństwo. Wiśniewski dorastał w sierocińcu i w dorosłym życiu nie potrafił poradzić sobie z przypływem ogromnej gotówki:

Kupowało się bezsensownie samochody, samoloty, mieszkania, łódki. Całą masę pierdół, które dziecko z domu dziecka na oczy nie widziało. Fajnie sobie zbudować kościół na biegunie północnym, ale on się nie buduje sam, więc niczego nie żałuję.

Michał WiśniewskiWiśniewski żalił się, że stracił majątek. Teraz pochwalił się luksusowym BMW

Wygląda na to, że Wiśniewski trudne czas ma już za sobą. W kwietniu 2020 roku wziął piąty ślub, a pod koniec stycznia na świat przyszło piąte dziecko wokalisty.

Więcej o: