Michał Wiśniewski opublikował pierwsze zdjęcie synka. "Tacierzyństwo w okolicach 50-tki jest czymś wyjątkowym"

Michał Wiśniewski pod koniec stycznia przywitał na świecie piąte dziecko. We wtorek na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie noworodka i zwrócił się do żony wzruszającymi słowami.

Michał Wiśniewski i jego żona Pola nie ukrywali, że wyczekują narodzin syna. O płci i wyborze imienia poinformowali jeszcze przed przyjściem na świat małego Falco Amadeusa. Niewiele ponad tydzień po porodzie dumny tata podzielił się pierwszą fotografią syna. W krótkim wpisie podziękował też jego mamie

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski rozczarowany okolicznościami porodu? Miał marzenie, którego nie spełnił. "Musieliśmy zmienić plany"

Michał Wiśniewski pokazał pierwsze zdjęcie syna

Widać, że Michał Wiśniewski jest szalenie szczęśliwy z powodu powiększenia rodziny. W dniu powrotu do domu Poli i Falco Amadeusa zamieścił na Instagramie obrazek przygotowany przez jednego z fanów, który przedstawia wtulonych w siebie rodziców i małego chłopca na ich rękach. 

Anna Mucha 'Dance, Dance, Dance'Nie tylko Mucha "wyleciała" z jury show TVP! Wiemy, kogo zabraknie

CZYTAJ TEŻ: Michał Wiśniewski celebruje narodziny piątego dziecka. Opublikował uroczy rysunek. "Witaj w domu"

Muzyk nie ukrywa swojej ekscytacji. Z dumą i zachwytem mówi o synu. We wtorek Michał Wiśniewski opublikował pierwsze zdjęcie Falco Amadeusa na swoim profilu na Instagramie. Widzimy na nim malutkie rączki i Misia Szumisia z imieniem chłopca. Pod fotką muzyk zdradził, jak to jest być ojcem w jego wieku i podziękował żonie, Poli Wiśniewskiej:

Tacierzyństwo w okolicach 50-tki jest czymś wyjątkowym. Dzięki kochanie, Pola, za to niezwykłe doświadczenie! Niedospany z przyjemnością - napisał Michał Wiśniewski.

Urocze?

 

POLECAMY: Michał Wiśniewski wspomina ślub z Mandaryną. "Chcieliśmy imponować, robić wielkie show". Pamiętacie, gdzie się pobrali?

Więcej o: