Edyta Pazura pokazała nagranie z dzieciństwa. Fani myśleli, że to jej córka. "Rita to kopia mamusi"

Edyta Pazura wrzuciła na Instagram swoje wideo z dzieciństwa. Jej trzyletnia córka to kopia mamy.

Edyta Pazura świetnie odnajduje się w roli matki. Razem z Cezarym Pazurą doczekali się trójki dzieci, które często pojawiają się na instagramowych zdjęciach znanych rodziców. Teraz jednak celebrytka pochwaliła się nagraniem ze swojego dzieciństwa i udowodniła, że jej córka, trzyletnia Rita, wygląda bardzo podobnie do niej.

Edyta Pazura z córką RitąEdyta Pazura na zdjęciu z córką. Poruszyła ważny problem depresji poporodowej

Córka Edyty Pazury wygląda jak ona

Edyta Pazura zamieściła w sieci wideo, na którym ma zaledwie kilka lat. Nagrał je jej wujek i już wtedy twierdził przekornie, że żona Cezarego ma szansę na karierę w telewizji. Okazuje się, że miał sporo racji, bo celebrytka co jakiś czas udziela wywiadów, pojawia się na ściankach, no i w telewizji też zapewne zdarzyło jej się być.

 
"Będziesz w telewizji, zobaczysz". Muszę poprosić wujka, żeby mi jeszcze trochę powróżył - podpisała zdjęcie Edyta Pazura.

To jednak nie trafność tego zdania, a wygląd małej Edyty wzbudził największe zainteresowanie wśród internautów. Ci stwierdzili, że myśleli, że na nagraniu jest Rita, trzyletnia córka Pazurów. I trudno się z tym nie zgodzić - porównaliśmy zdjęcie dziewczynki z kadrem z nagrania udostępnionego przez Edytę i faktycznie, nie da się nie dostrzec ewidentnego podobieństwa.

Edyta i Rita PazuraEdyta i Rita Pazura instagram.com@edyta_pazura

Fani byli jednogłośni w wyrażaniu opinii na ten temat.

Rita to kopia mamusi.
Mała Rita tylko w blond włoskach.
Moja pierwsza myśl: Rita - czytamy w komentarzach.

Edyta PazuraNaturalna Edyta Pazura popija kawkę w kuchni. Plus za pokazanie się bez makijażu

Też widzicie, że Rita jest bardzo podobna do mamy?

Zobacz też: Cezary i Edyta Pazurowie zaprosili do siebie najstarszą córkę aktora. To 30-letnia Anastazja. Jest bardzo podobna do ojca

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności