Cezary i Edyta Pazurowie zaprosili do siebie najstarszą córkę aktora. To 30-letnia Anastazja. Jest bardzo podobna do ojca

Cezary Pazura pochwalił się rodzinną fotografią. Do zdjęcia zapozował z czwórką swoich dzieci i żoną, Edytą. Uwagę zwraca jednak najstarsza córka aktora, 30-letnia Anastazja.

Cezary Pazura ma czwórkę dzieci. Matką trójki z nich jest obecna żona aktora - Edyta Pazura. Mało kto pamięta, że mężczyzna na początku lat 90. był związany z Żanetą, z którą ma córkę, 30-letnią Anastazję. To właśnie z nią przeszedł sporo trudnych chwil po odejściu pierwszej żony.

Cezary Pazura pozuje na rodzinnej fotografii

Cezary Pazura wygląda na naprawdę szczęśliwego na najnowszych zdjęciach, które wrzucił na Instagram. Widać na nich trójkę jego młodszych dzieci i sporo starszą Anastazję. Nie da się ukryć, że to dość rzadki widok. Aktor nieczęsto publikuje fotografie z najstarszą córką.

Fot:1 - Wujek Czarek i wszystkie jego dzieci (fot: @edyta_pazura )
Fot:2 - Wujek Czarek z dziećmi i ukochaną Żoną. Jest po co żyć - napisał Cezary Pazura w opisach do zdjęć.

Anastazja jest bardzo podobna do ojca, odziedziczyła też po nim zamiłowanie do sztuki. Ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, a na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia". Z powodzeniem realizuje też projekty graficzne i to właśnie takie posty przeważają na jej koncie na Instagramie. 

 

Aktor nie zawsze miał okazję patrzeć na taki obraz rodziny. Jego pierwsze małżeństwo z Żanetą było pełne nałogów i trudności.

Pewnego dnia kobieta po prostu wyszła z domu i już do niego nie wróciła, zostawiając aktora samego z czteroletnią wówczas córeczką. W domu gwiazdora zaczęli pojawiać się ludzie, którzy żądali od niego spłaty długów żony. W jednym z wywiadów 58-latek zdradził, że w tamtym okresie swojego życia myślał nawet o samobójstwie. Gdyby nie pomoc kolegi, Olafa Lubaszenko, jego losy mogły się potoczyć zupełnie inaczej.

Zobacz też: Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko? Edyta Pazura zgadza się pod jednym warunkiem. Chodzi o pieniądze

Zobacz wideo Cezary Pazura mówi o swojej relacji z Januszem Gajosem
Więcej o: